Stamboom Eijsermans » Maria Catharina van Kroonenburg (1884-1967)

Persoonlijke gegevens Maria Catharina van Kroonenburg 

  • Zij is geboren op 27 mei 1884 in Boxtel.
  • Zij is overleden op 28 oktober 1967 in Tilburg, zij was toen 83 jaar oud.
    Bidprentje Maria Catharina van Kroonenburg Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Registernaam Bidprentjes - Letter K

    Overledene Maria Catharina van Kroonenburg
    Geboorteplaats Boxtel
    Plaats overlijden Tilburg
    Geboortedatum 27-05-1884
    Datum overlijden 28-10-1967

    Relatie Franciscus Josephus Geerts
  • Een kind van Johannes Cornelis van Kroonenburg en Johanna Elisabeth van de Pas
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 12 juni 2018.

Gezin van Maria Catharina van Kroonenburg

Zij is getrouwd met Franciscus Josephus Geerts.

Zij zijn getrouwd op 12 november 1912 te Boxtel, zij was toen 28 jaar oud.

BruidegomFranciscus Josephus Geerts
GeboorteplaatsTilburg
Vader bruidegomFranciscus Geerts
Moeder bruidegomMaria Cornelia van Dooremalen
BruidMaria Catharina van Kroonenburg
GeboorteplaatsBoxtel
Vader bruidJohannes Cornelis van Kroonenburg
Moeder bruidJohanna Elisabeth van de Pas
Datum huwelijk12-11-1912
PlaatsBoxtel
BronHuwelijksregister Boxtel 1912
Toegangsnr.550
Inv.nr.421
Aktenummer67

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Catharina van Kroonenburg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Catharina van Kroonenburg

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Catharina van Kroonenburg


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 mei 1884 lag rond de 17,2 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 36%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1884: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Albert van Giffen, Nederlands archeoloog († 1973)
    • 16 juni » Jules Malou wordt premier van België.
    • 25 augustus » Oprichting van Noorse conservatieve politieke partij Høyre.
    • 31 augustus » In Gent verschijnt het eerste socialistische dagblad van België, de Vooruit.
    • 6 december » Het Washington Monument is voltooid.
    • 15 december » Het Wachttoren-, Bijbel- en Traktaatgenootschap (het kerkgenootschap van Jehova's getuigen) wordt rechtspersoonlijkheid verleend met Charles Taze Russell als president.
  • De temperatuur op 12 november 1912 lag tussen 1,9 °C en 7,6 °C en was gemiddeld 4,7 °C. Er was 1,9 mm neerslag. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Charles van Acker, Belgisch-Amerikaans autocoureur († 1998)
    • 30 maart » Frankrijk vormt een protectoraat over Marokko.
    • 10 april » De Titanic verlaat de haven van Southampton, Engeland.
    • 14 april » Kort voor middernacht loopt de Titanic tijdens haar eerste reis op een ijsberg.
    • 15 augustus » Open brief van Jules Destrée aan Belgisch koning Albert I met de legendarische woorden: "Er zijn geen Belgen, Sire."
    • 6 december » De Duitse archeoloog Ludwig Borchardt ontdekt bij opgravingen in Egypte de buste van Nefertiti.
  • De temperatuur op 28 oktober 1967 lag tussen 7,5 °C en 12,1 °C en was gemiddeld 9,5 °C. Er was 11,5 mm neerslag gedurende 8,0 uur. Er was 1,0 uur zonneschijn (10%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 22 november 1966 tot 5 april 1967 was er in Nederland het kabinet Zijlstra met als eerste minister Prof. dr. J. Zijlstra (ARP).
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • In het jaar 1967: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 12,5 miljoen inwoners.
    • 2 januari » Voor het eerst wordt reclame uitgezonden op de Nederlandse televisie.
    • 28 maart » de Royal Air Force bombardeert de Liberiaanse olietanker Torrey Canyon om de uitstromende olie te doen ontbranden.
    • 15 april » Arie den Hartog wint de tweede editie van Nederlands enige wielerklassieker, de Amstel Gold Race.
    • 3 september » Eddy Merckx wordt in Heerlen wereldkampioen wielrennen.
    • 3 september » Nguyen Van Thieu wordt gekozen als president van Zuid-Vietnam.
    • 14 december » Arthur Kornberg stelt als eerste een kunstmatig virus (ΦX174) samen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1874 » Nelly Bodenheim, Nederlands illustrator en tekenaar († 1951)
  • 1879 » Karl Bühler, Duits psycholoog († 1963)
  • 1884 » Max Brod, Tsjechisch-Israëlisch schrijver en componist († 1968)
  • 1888 » Louis Durey, Frans componist († 1979)
  • 1892 » Sara Heyblom, Nederlands actrice († 1990)
  • 1893 » Paul Helwig, Duits filosoof, psycholoog en dramaturg († 1963)

Bron: Wikipedia

  • 1956 » Tom Schreurs (59), Nederlands bokser en sportjournalist
  • 1963 » Mart Saar (81), Estisch componist
  • 1971 » Jesus Villamor (56), Filipijns gevechtspiloot en oorlogsheld
  • 1977 » Theo Eerdmans (55), Nederlands quizmaster, journalist en auteur
  • 1986 » John Braine (64), Engels schrijver
  • 1986 » Marga Klompé (74), Nederlands politica, eerste vrouwelijke minister

Over de familienaam Van Kroonenburg


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I79862.php : benaderd 26 december 2025), "Maria Catharina van Kroonenburg (1884-1967)".