Stamboom Eijsermans » Cornelia Antonia Maria de Kort (1914-1971)

Persoonlijke gegevens Cornelia Antonia Maria de Kort 


Gezin van Cornelia Antonia Maria de Kort

Zij is getrouwd met Antonius Cornelis Johannes Bruijns.

Zij zijn getrouwd op 2 februari 1942 te Tilburg, zij was toen 27 jaar oud.

Huwelijksregister Tilburg 1942

Bron: burgerlijke standSoort registratie: BS huwelijksakte(Akte)datum: 02-02-1942
Plaats: Tilburg

Vader van de bruidegom
Petrus Josephus Bruijns
Moeder van de bruidegom
Cornelia Johanna van Gils
Bruidegom
Antonius Cornelis Johannes Bruijns leeftijd 32, geboren 0000 te Breda
Bruid
Cornelis Antonia Maria de Kort leeftijd 27, geboren 0000 te Tilburg
Vader van de bruid
Johannes de Kort
Moeder van de bruid
Maria Catharina van Son
Bronvermelding
Huwelijksregister Tilburg 1942, archiefnummer 405, inventarisnummer 556, aktenummer 38
Gemeente: Tilburg
Periode: 1942

Kind(eren):

  1. N.N. Bruijns  1943
  2. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia Antonia Maria de Kort?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelia Antonia Maria de Kort

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelia Antonia Maria de Kort


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 april 1914 lag tussen 4,6 °C en 11,6 °C en was gemiddeld 7,9 °C. Er was 2,7 mm neerslag. Er was 10,3 uur zonneschijn (77%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Abdias do Nascimento, Braziliaans politicus († 2011)
    • 15 juni » In Durrës (Albanië) sneuvelt de Nederlandse majoor Lodewijk Thomson tijdens een vredesmissie.
    • 23 juli » Oostenrijk-Hongarije stelt een ultimatum aan Servië. Het land krijgt 48 uur om te voldoen aan een aantal onmogelijke Oostenrijkse eisen. Een oorlog lijkt onvermijdelijk. (Juli-ultimatum)
    • 30 juli » Mobilisatie Rusland
    • 3 augustus » Duitsland verklaart de oorlog aan Frankrijk en vraagt het neutrale België om doorgang (Von Schlieffenplan). België weigert.
    • 31 oktober » Het Duitse 16e Beierse reserve infanterieregiment, waarbij Adolf Hitler, verovert Geluveld in de Eerste Slag om Ieper
  • De temperatuur op 2 februari 1942 lag tussen -15,7 °C en -6,0 °C en was gemiddeld -9,1 °C. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1942: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,0 miljoen inwoners.
    • 21 maart » Element nummer 94 krijgt de naam plutonium.
    • 23 mei » De Duitsers verbieden de toegang tot het strand van Zandvoort.
    • 10 juni » Een groot deel van de bevolking van Lidice wordt in een wraakactie op bevel van Hitler uitgemoord. Het Tsjechische dorp wordt platgebulldozerd.
    • 12 juni » Anne Frank krijgt een dagboek voor haar dertiende verjaardag.
    • 11 september » Verzetsactie in vernietigingskamp Treblinka, waarbij SS'er Max Biala wordt vermoord.
    • 2 december » Een team onder leiding van Enrico Fermi slaagt om de eerste nucleaire kernreactie te veroorzaken die zichzelf in stand kan houden (Manhattanproject).
  • De temperatuur op 28 juli 1971 lag tussen 14,9 °C en 20,3 °C en was gemiddeld 17,1 °C. Er was 1,6 mm neerslag gedurende 1,1 uur. Er was 2,5 uur zonneschijn (16%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel I met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
  • In het jaar 1971: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,1 miljoen inwoners.
    • 1 januari » De Benelux Merkenwet treedt in werking.
    • 8 maart » Joe Frazier verslaat bij het wereldkampioenschap zwaargewicht boksen Cassius Clay.
    • 6 april » Platenmaatschappij Rolling Stones Records gaat van start.
    • 10 juli » Godfried Bomans begint een verblijf van één week op Rottumerplaat.
    • 19 juli » Het hoogste punt van de South Tower van het World Trade Center in New York wordt bereikt.
    • 31 oktober » Een IRA-bom ontploft op de Post Office Tower in Londen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam De Kort

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam De Kort.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over De Kort.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam De Kort (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I78810.php : benaderd 7 oktober 2026), "Cornelia Antonia Maria de Kort (1914-1971)".