Stamboom Eijsermans » Arnolda Lamberta Maria Kolsteren (1916-1956)

Persoonlijke gegevens Arnolda Lamberta Maria Kolsteren 


Gezin van Arnolda Lamberta Maria Kolsteren

(1) Zij is getrouwd met Johannes Martinus van Leeuwen.

Zij zijn getrouwd.


(2) Zij is getrouwd met Petrus Adrianus IJpelaar.

Zij zijn getrouwd op 1 oktober 1941 te Tilburg, zij was toen 25 jaar oud.

BruidegomPetrus Adrianus IJpelaar
Leeftijd29
GeboorteplaatsLoon op Zand
Vader bruidegomJan IJpelaar
Moeder bruidegomPieternella van der Velden
BruidArnolda Lamberta Maria Kolsteren
Leeftijd26
GeboorteplaatsBerkel-Enschot
Vader bruidChristiaan Kolsteren
Moeder bruidLauwerina van Rijswijk
Datum huwelijk01-10-1941
PlaatsTilburg
BronHuwelijksregister Tilburg 1941
Toegangsnr.405
Inv.nr.555
Aktenummer635

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Arnolda Lamberta Maria Kolsteren?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Arnolda Lamberta Maria Kolsteren

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Arnolda Lamberta Maria Kolsteren

Barbera Dankers
± 1840-1924

Arnolda Lamberta Maria Kolsteren
1916-1956

(1) 
(2) 1941

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 oktober 1941 lag tussen 4,7 °C en 16,5 °C en was gemiddeld 11,0 °C. Er was 0,8 mm neerslag gedurende 0,5 uur. Er was 3,1 uur zonneschijn (27%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Wolfgang Petersen, Duits filmregisseur
    • 6 april » Duitse troepen vallen Joegoslavië en Griekenland binnen.
    • 13 juni » De Vichy-regering gebiedt alle (niet-Franse) joodse burgers in het niet-bezette deel van Frankrijk te interneren. De anti-joodse maatregel zou een eigen initiatief zijn van de Vichy-regering.
    • 1 september » Alle Joden ouder dan 6 jaar moeten in het gehele Duitse Rijk de Jodenster dragen.
    • 8 september » Begin van de Operatie Nordlicht Beleg van Leningrad. Deze slag zou ruim 900 dagen duren.
    • 11 december » Duitsland en Italië verklaren de Verenigde Staten de oorlog, waarna de VS in antwoord hen de oorlog verklaart en zich hierdoor mengt in de Tweede Wereldoorlog in Europa.
  • De temperatuur op 29 april 1956 lag tussen 6,0 °C en 8,1 °C en was gemiddeld 7,0 °C. Er was 0,8 mm neerslag gedurende 3,1 uur. Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 2 september 1952 tot 13 oktober 1956 was er in Nederland het kabinet Drees II met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1956: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 10,8 miljoen inwoners.
    • 3 mei » In Tokio begint de eerste editie van de WK judo.
    • 15 juni » John Lennon en Paul McCartney ontmoeten elkaar voor het eerst.
    • 26 juli » Het schip Andrea Doria zinkt in de vroege ochtend in de kustlijn van New York nadat het de avond ervoor in botsing is gekomen met een ander schip.
    • 3 oktober » Bij wedstrijden in Boston verbetert de Amerikaanse atleet Harold Connolly het wereldrecord kogelslingeren tot 66,71 meter.
    • 31 oktober » Hongaarse Arbeiderspartij wordt ontbonden en vervangen door een nieuwe communistische partij, de Hongaarse Socialistische Arbeiderspartij
    • 6 november » Nederland trekt zich terug van de Olympische Spelen in Melbourne uit protest tegen de Sovjet-inval in Hongarije.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kolsteren


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I78144.php : benaderd 12 februari 2026), "Arnolda Lamberta Maria Kolsteren (1916-1956)".