Stamboom Eijsermans » Petrus Antonius Adrianus Kollau (1895-????)

Persoonlijke gegevens Petrus Antonius Adrianus Kollau 

  • Hij is geboren op 30 oktober 1895 in Tilburg.
    Geboorteakte Petrus Antonius Adrianus Kollau Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Geboorteregister 1895
    Code TLB_G_1895
    Periode register 1895
    Aktenummer 1045

    Kind Petrus Antonius Adrianus Kollau
    Geboorteplaats Tilburg
    Geboortedatum 30-10-1895
    Geslacht m

    Vader Antonius Kollau

    Moeder Adriana van Puijfelik
  • Een kind van Antonius Kollau en Adriana van Puijfelik
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 27 juli 2012.

Gezin van Petrus Antonius Adrianus Kollau

Hij is getrouwd met Antonia Maria Gerdina Timmermans.

Zij zijn getrouwd op 8 november 1916 te Tilburg, hij was toen 21 jaar oud.

Huwelijksakte Petrus Antonius Adrianus Kollau 08-11-1916 Tilburg
Gemeente Tilburg
Brontype boek
Archiefnummer 16
Archiefnaam Ambtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaam huwelijksregisters
Registernaam Huwelijksregister 1916
Code TB_H_1916
Periode register 1916
Aktenummer 349
Plaats Tilburg
Datum 08-11-1916

Bruidegom Petrus Antonius Adrianus Kollau
Geboorteplaats Tilburg
Leeftijd 21 jaar

Bruid Antonia Maria Gerdina Timmermans
Geboorteplaats Tilburg
Leeftijd 18 jaar

Vader bruidegom Antonius Kollau

Moeder bruidegom Adriana van Puijfelik

Vader bruid Martinus Hubertus Timmermans

Moeder bruid Johanna de Bree

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. N.N. Kollau  1919

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petrus Antonius Adrianus Kollau?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Petrus Antonius Adrianus Kollau

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Petrus Antonius Adrianus Kollau


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 oktober 1895 lag rond de 0,7 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1895: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 22 maart » Eerste film wordt gedraaid in een privévoorstelling van de gebroeders Lumière.
    • 16 april » Hockey en Bandy Club "Haarlem & Omstreken" wordt opgericht, een van de voorlopers van het huidige HC Bloemendaal.
    • 25 mei » Iers toneelschrijver en dichter Oscar Wilde wordt schuldig bevonden aan sodomie en moet voor twee jaar de gevangenis in.
    • 26 juli » Huwelijk van Marie Sklodowska en Pierre Curie.
    • 8 november » Wilhelm Röntgen ontdekt de röntgenstraling.
    • 23 december » In Amsterdam wordt de Bouwonderneming Jordaan NV opgericht, een experiment om te zien of het mogelijk is om de erbarmelijke leefomstandigheden van de arbeidersklasse in de volkswijk de Jordaan te verbeteren zonder overheidssteun.
  • De temperatuur op 8 november 1916 lag tussen 5,4 °C en 11,6 °C en was gemiddeld 9,0 °C. Er was 3,8 mm neerslag. Er was 0,2 uur zonneschijn (2%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1916: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,4 miljoen inwoners.
    • 27 juni » Oprichting van de Chileense voetbalclub Club de Deportes Green Cross.
    • 19 juli » De Slag bij Fromelles vindt plaats (ook nog op 20 juli). In de Australische geschiedenisboeken staat deze slag vermeld als "de bloedigste 24 uren van Australië". Meer dan 5500 Australiërs komen om in de strijd tegen de Duitsers, die gestationeerd zijn nabij Fromelles.
    • 28 augustus » Duitsland verklaart de oorlog aan Roemenië.
    • 19 september » Oprichting van de Noorse voetbalclub FK Bodø/Glimt.
    • 7 oktober » De Provinciale Utrechtse Elektriciteits Maatschappij wordt opgericht.
    • 21 november » Het beroemde hospitaalschip Britannic zinkt naar de bodem van de Egeïsche Zee nadat het een mijn geraakt heeft of door een torpedo is geraakt.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kollau

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kollau.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kollau.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kollau (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I78103.php : benaderd 10 februari 2026), "Petrus Antonius Adrianus Kollau (1895-????)".