Stamboom Eijsermans » Cornelia Adriana Klomp (1901-)

Persoonlijke gegevens Cornelia Adriana Klomp 

  • Zij is geboren op 15 december 1901 in Tilburg.
    Geboorteakte Cornelia Adriana Klomp Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Geboorteregister 1901
    Code TLB_G_1901
    Periode register 1901
    Aktenummer 1581

    Kind Cornelia Adriana Klomp
    Geboorteplaats Tilburg
    Geboortedatum 15-12-1901
    Geslacht v

    Vader Antonius Klomp

    Moeder Maria Adriana Frouchart
  • Een kind van Antonius Klomp en Maria Adriana Frouchart
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 27 februari 2012.

Gezin van Cornelia Adriana Klomp

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia Adriana Klomp?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelia Adriana Klomp

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelia Adriana Klomp

Cornelia de Graaf
± 1840-????

Cornelia Adriana Klomp
1901-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 december 1901 lag tussen -2,6 °C en 2,2 °C en was gemiddeld 0,4 °C. Er was 2,3 uur zonneschijn (30%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 10 januari » In Texas wordt olie ontdekt.
    • 24 juni » Oprichting van de Engelse voetbalclub Brighton & Hove Albion in Brighton.
    • 2 augustus » André Dumont ontdekt in de Belgische Kempen belangrijke kolenlagen.
    • 14 september » De Amerikaanse president William McKinley sterft aan schotwonden, toegebracht door een anarchist; Theodore Roosevelt wordt de 26e president van de Verenigde Staten.
    • 28 november » Vergaan van het vrachtschip Mesacria op de Noordzee, 11 doden. In diezelfde storm slaan op de loodskotter Eems no. 2 door een zware zee 6 bemanningsleden over boord.
    • 20 december » In Stockholm wordt de eerste Nobelprijs uitgereikt.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Klomp

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Klomp.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Klomp.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Klomp (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I77093.php : benaderd 26 december 2025), "Cornelia Adriana Klomp (1901-)".