Stamboom Eijsermans » Elisabeth Kleijsen (1793-1862)

Persoonlijke gegevens Elisabeth Kleijsen 

  • Ze werd gedoopt op 3 april 1793 in Drunen.
  • Opleiding: in het jaar 1822 Kan niet schrijven.Bron 1
    dus geen handtekening
  • Zij is overleden op 2 december 1862 in Tilburg.
    Overlijdensakte Elisabeth Klijsen Tilburg

    GemeenteTilburg
    Brontypeboek
    RegisternaamOverlijdensregister 1862
    CodeTLB_O_1862
    Periode register1862
    Aktenummer269

    OverledeneElisabeth Klijsen
    GeboorteplaatsDrunen
    Plaats overlijdenTilburg
    Datum overlijden02-12-1862
    Geslachtv
    Leeftijd69 jaar

    RelatieJan Baptist van de Loo

    VaderPeter Klijsen

    MoederJohanna van Roestel
  • Een kind van Petrus Cleyssen en Johanna van Roessel
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 5 augustus 2012.

Gezin van Elisabeth Kleijsen

Zij is getrouwd met Jan Baptist van de Loo.

Zij zijn getrouwd op 20 mei 1822 te Goirle.

Huwelijksakte Jan Baptist van de Loo 23-05-1822 Goirle

GemeenteGoirle
Brontypeboek
Archiefnummer907
ArchiefnaamBurgerlijke stand
Bronnaamregister van huwelijken
RegisternaamHuwelijksregister 1822
Periode register1822
Aktenummer5
PlaatsGoirle
Datum23-05-1822

BruidegomJan Baptist van de Loo
GeboorteplaatsPoppel (België)
Leeftijd28 jaar

BruidElisabeth Kleijsen
GeboorteplaatsDrunen
Leeftijd29 jaar

Vader bruidegomJan Baptist van de Loo

Moeder bruidegomElisabeth Rieberghs

Vader bruidPeter Kleijsen

Moeder bruidJohanna van Roestel

Kind(eren):

  1. Peter van de Loo  1825-1829
  2. Johanna van de Loo  1827-1829
  3. Jan Baptist van de Loo  1829-1872 
  4. Johanna van de Loo  1833-1896 
  5. Petronella van de Loo  1835-???? 
  6. Adriaan van de Loo  1838-1898 

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Elisabeth Kleijsen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Elisabeth Kleijsen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. 1822

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 april 1793 lag rond de 9,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-westen. Typering van het weer: zeer betrokken. Bron: KNMI
  • Erfstadhouder Prins Willem V (Willem Batavus) (Huis van Oranje-Nassau) was van 1751 tot 1795 vorst van Nederland (ook wel Republiek der Zeven Verenigde Nederlanden genoemd)
  • In het jaar 1793: Bron: Wikipedia
    • 21 januari » Lodewijk XVI van Frankrijk wordt geëxecuteerd door middel van guillotine.
    • 21 januari » Pruisen en Rusland verdelen Polen.
    • 4 maart » George Washington wordt beëdigd voor een tweede termijn als 1e president van de Verenigde Staten.
    • 2 juni » De jakobijnen grijpen de macht in Frankrijk en zetten de girondijnen af. Begin van het Schrikbewind.
    • 1 augustus » De eerste lengte van de meter wordt in Frankrijk wettelijk vastgelegd.
    • 9 december » In New York komt American Minerva uit, het eerste dagblad. Het is opgericht door Noah Webster.
  • De temperatuur op 20 mei 1822 lag rond de 17,0 °C. De wind kwam overheersend uit het zuid-oosten. Typering van het weer: helder nevel. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1822: Bron: Wikipedia
    • 9 juni » Octrooi wordt toegekend aan Charles Graham voor het kunstgebit.
    • 14 juni » Charles Babbage presenteert zijn ontwerp voor een automatische rekenmachine.
    • 7 september » Brazilië wordt een onafhankelijk keizerrijk
    • 27 september » Jean-François Champollion kondigt aan dat hij de Steen van Rosetta heeft ontcijferd.
    • 12 oktober » Brazilië wordt een onafhankelijk keizerrijk.
    • 1 december » Dom Pedro wordt gekroond tot keizer van Brazilië.
  • De temperatuur op 2 december 1862 lag rond de 4,0 °C. De winddruk was 2 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 63%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 14 maart 1861 tot 31 januari 1862 was er in Nederland het kabinet Van Zuijlen van Nijevelt - Loudon met als eerste ministers Mr. J.P.P. baron Van Zuijlen van Nijevelt (conservatief-liberaal) en Mr. J. Loudon (liberaal).
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1862: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 3 januari » Slag bij Cockpit Point in Prince William County, Virginia (Amerikaanse Burgeroorlog).
    • 5 januari » Slag bij Hancock (Amerikaanse Burgeroorlog)
    • 25 mei » Eerste Slag bij Winchester tijdens de Amerikaanse Burgeroorlog. Beslissende Zuidelijke overwinning.
    • 10 juli » Canonisatie van de HH. Paulus Miki en gezellen ("de 26 martelaren van Nagasaki").
    • 9 augustus » Première van de opera Béatrice et Bénédict van Hector Berlioz in Baden-Baden.
    • 23 oktober » Troonsafstand van koning Otto I van Griekenland


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kleijsen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kleijsen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kleijsen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kleijsen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I76722.php : benaderd 26 december 2025), "Elisabeth Kleijsen (1793-1862)".