Stamboom Eijsermans » Josephina Martina Maria Klaassen (1899-1986)

Persoonlijke gegevens Josephina Martina Maria Klaassen 

  • Zij is geboren op 5 juni 1899 in Tilburg.
    Geboorteakte Josephina Martina Maria Klaassen Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Geboorteregister 1899
    Code TLB_G_1899
    Periode register 1899
    Aktenummer 667

    Kind Josephina Martina Maria Klaassen
    Geboorteplaats Tilburg
    Geboortedatum 05-06-1899
    Geslacht v

    Vader Peter Klaasen

    Moeder Anna Cornelia van Wezel
  • Zij is overleden op 11 juni 1986 in Tilburg, zij was toen 87 jaar oud.
  • Zij is begraven in Goirle.
  • Een kind van Peter Klaassen en Anna Cornelia van Wezel
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 9 april 2011.

Gezin van Josephina Martina Maria Klaassen

(1) Zij is getrouwd met Hendrikus Adrianus Eijsermans.

Zij zijn getrouwd op 15 mei 1923 te Tilburg, zij was toen 23 jaar oud.

BRON: Gemeente Tilburg, Brontype boek, Archiefnummer 16, Archiefnaam Ambtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaam huwelijksregisters, Registernaam Huwelijksregister 1923, Code TB_H_1923
Periode register 1923, Aktenummer 177, Plaats huwelijk Tilburg, Datum huwelijk 15-05-1923
Bruidegom Hendrikus Adrianus Eijsermans, Bruidegom leeftijd 27 jaar, Bruidegom plaats geboorte Goirle
Vader bruidegom Hendrikus Eijsermans, Moeder bruidegom Anna Maria de Rooij
Bruid Josephina Martina Maria Klaassen, Bruid leeftijd 23 jaar, Bruid plaats geboorte Tilburg
Vader bruid Peter Klaassen, Moeder bruid Anna Cornelia van Wezel

Kind(eren):



(2) Zij is getrouwd met Franciscus Cornelis van de Ven.

Zij zijn getrouwd op 19 februari 1935 te Goirle, zij was toen 35 jaar oud.

BruidegomFranciscus Cornelis van de Ven
Leeftijd28
GeboorteplaatsBerkel-Enschot
Vader bruidegomFranciscus van de Ven
Moeder bruidegomCornelia den Otter
BruidJosephina Martina Maria Klaassen
Leeftijd35
GeboorteplaatsTilburg
Vader bruidPeter Klaassen
Moeder bruidAnna Catharina van Wezel
Datum huwelijk19-02-1935
PlaatsGoirle
BronHuwelijksregister Goirle 1935
Toegangsnr.405
Inv.nr.245
Aktenummer5
DiversenWeduwe van Hendrikus Adrianus Eijsermans.

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Josephina Martina Maria Klaassen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Josephina Martina Maria Klaassen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Josephina Martina Maria Klaassen


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 juni 1899 lag rond de 20,0 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 52%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • In het jaar 1899: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Inauguratie van Emilio Aguinaldo als president van de Constitutionele Republiek der Filipijnen.
    • 4 februari » De Duitse voetbalclub Werder Bremen wordt opgericht.
    • 12 februari » Ondertekening van het Duits-Spaans Verdrag, waarbij de Carolinen en de Noordelijke Marianen door Spanje worden verkocht aan Duitsland.
    • 18 april » Oprichting van de Nederlandse Adelsvereniging (NAV).
    • 22 september » Oprichting Rotterdamse hockeyclub HV Victoria.
    • 4 december » In Madison Square Garden in New York wordt de eerste officiële zesdaagse-wielerwedstrijd verreden
  • De temperatuur op 19 februari 1935 lag tussen 4,1 °C en 10,4 °C en was gemiddeld 6,7 °C. Er was 8,0 uur zonneschijn (79%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
    • 21 april » Inhuldiging van het beeldtelegramsysteem belinogram tussen Brussel en Parijs.
    • 1 mei » De dorpen Soetermeer en Zegwaard fuseren als gemeente Zoetermeer.
    • 12 mei » Robert Smith en Bill Wilson stichten Alcoholics Anonymous.
    • 28 juni » Eerste kristallisatie van een virus door Wendell Meredith Stanley.
    • 7 juli » Priesterwijding van Albino Luciani.
    • 6 december » Oprichting van de Paraguayaanse voetbalclub Club Sportivo 2 de Mayo.
  • De temperatuur op 11 juni 1986 lag tussen 9,9 °C en 16,9 °C en was gemiddeld 12,1 °C. Er was 2,9 mm neerslag gedurende 1,0 uur. Er was 4,8 uur zonneschijn (29%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van donderdag 4 november 1982 tot maandag 14 juli 1986 was er in Nederland het kabinet Lubbers I met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • Van dinsdag 4 november 1986 tot dinsdag 7 november 1989 was er in Nederland het kabinet Lubbers II met als eerste minister Drs. R.F.M. Lubbers (CDA).
  • In het jaar 1986: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 14,5 miljoen inwoners.
    • 17 februari » Ondertekening te Luxemburg van de Europese Akte.
    • 28 februari » Ondertekening te Den Haag van de Europese Akte.
    • 31 maart » Een Boeing 727 van Mexicana op weg naar Puerto Vallarta vat vlam en stort neer in de bergen ten noordwesten van Mexico-Stad, 166 mensen komen om.
    • 26 april » De Nederlandse wielrenner Steven Rooks wint de 21ste editie van de Amstel Gold Race.
    • 2 mei » De nucleaire wolk van de Tsjernobylramp zweeft over België.
    • 31 augustus » Aeromexico-vlucht 498 stort neer in Cerritos, Californië na een botsing met een Piper Cherokee sportvliegtuig. Er vallen 82 doden, van wie 15 op de grond.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Klaassen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Klaassen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Klaassen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Klaassen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I76540.php : benaderd 26 december 2025), "Josephina Martina Maria Klaassen (1899-1986)".