Stamboom Eijsermans » Wilhelmina Johanna Bakkers (1895-1974)

Persoonlijke gegevens Wilhelmina Johanna Bakkers 


Gezin van Wilhelmina Johanna Bakkers

Zij is getrouwd met Ludovicus Maria Schapendonk.

Zij zijn getrouwd op 20 juni 1925 te Waalwijk, zij was toen 30 jaar oud.Bron 1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmina Johanna Bakkers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. http://gw2.geneanet.org/index.php3?b=ext2004⟨=nl;p=wilhelmina+johanna;n=bakkers

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 14 mei 1895 lag rond de 17,1 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 80%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1895: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 20 februari » De Engelse schaatser Albert E. Tebbit vestigt het werelduurrecord op de schaats in Leytestone: in één uur tijd schaatst hij 26448 m.
    • 22 maart » Eerste film wordt gedraaid in een privévoorstelling van de gebroeders Lumière.
    • 16 april » Hockey en Bandy Club "Haarlem & Omstreken" wordt opgericht, een van de voorlopers van het huidige HC Bloemendaal.
    • 5 mei » Oprichting van de Duitse voetbalclub Fortuna Düsseldorf.
    • 11 juli » De Gebroeders Lumière vertonen een eerste film aan wetenschappers.
    • 10 augustus » Groot-Brittannië, Eerste Proms-concert.
  • De temperatuur op 13 juli 1974 lag tussen 12,2 °C en 17,3 °C en was gemiddeld 14,4 °C. Er was 14,7 mm neerslag gedurende 8,8 uur. Er was 0,2 uur zonneschijn (1%). Het was vrijwel geheel bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1974: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,5 miljoen inwoners.
    • 12 februari » Aleksandr Solzjenitsyn wordt door de Sovjet-Unie zijn staatsburgerschap ontnomen en uitgewezen.
    • 16 mei » Helmut Schmidt wordt gekozen tot bondskanselier van West-Duitsland.
    • 29 mei » Feyenoord wint als eerste Nederlandse club de UEFA Cup door in De Kuip met 2-0 van Tottenham Hotspur te winnen.
    • 30 juni » Het Nederlands voetbalelftal verslaat ook de DDR bij het WK voetbal 1974 in West-Duitsland. Het duel in Gelsenkirchen eindigt in 2-0 door doelpunten van Johan Neeskens en Rob Rensenbrink.
    • 7 juli » Nederland verliest de finale van het WK voetbal met 2-1 van gastland West-Duitsland.
    • 16 september » Oprichting Stimuleringsfonds voor de Pers


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Bakkers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bakkers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bakkers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bakkers (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I7617.php : benaderd 6 oktober 2026), "Wilhelmina Johanna Bakkers (1895-1974)".