Stamboom Eijsermans » Adrianus Petrus Ketelaars (1863-1892)

Persoonlijke gegevens Adrianus Petrus Ketelaars 

  • Hij is geboren op 27 mei 1863 in Tilburg.
    Geboorteakte Adrianus Petrus Ketelaars Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Geboorteregister 1863
    Code TLB_G_1863
    Periode register 1863
    Aktenummer 242

    Kind Adrianus Petrus Ketelaars
    Geboorteplaats Tilburg
    Geboortedatum 27-05-1863
    Geslacht m

    Vader Wilhelmus Ketelaars

    Moeder Maria Verspaandonk
  • Hij is overleden op 28 juli 1892 in Tilburg, hij was toen 29 jaar oud.
    Overlijdensakte Adrianus Petrus Ketelaars Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Overlijdensregister 1892
    Code TLB_O_1892
    Periode register 1892
    Aktenummer 538
    Diversen Aangegeven door Johannes van Hoof, stiefvader.

    Overledene Adrianus Petrus Ketelaars
    Geboorteplaats Tilburg
    Plaats overlijden Tilburg
    Datum overlijden 28-07-1892
    Geslacht m
    Leeftijd 29

    Relatie

    Vader Wilhelmus Ketelaars

    Moeder Maria Verspaandonk
  • Een kind van Wilhelmus Ketelaars en Maria Verspaandonk
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 2 mei 2011.

Gezin van Adrianus Petrus Ketelaars

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adrianus Petrus Ketelaars?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adrianus Petrus Ketelaars

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adrianus Petrus Ketelaars

Peter Verspaandonk
± 1800-????

Adrianus Petrus Ketelaars
1863-1892


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 mei 1863 lag rond de 14,3 °C. De winddruk was 0.5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het west-noord-westen. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 79%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1863: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 1 juli » Begin van de Slag bij Gettysburg in de Amerikaanse Burgeroorlog.
    • 4 juli » In de Verenigde Staten geeft de belegerde stad Vicksburg zich over aan het leger van Ulysses S. Grant; tegelijkertijd begint Robert E. Lee aan zijn aftocht, na verslagen te zijn bij Gettysburg
    • 11 augustus » Cambodja wordt een protectoraat van Frankrijk.
    • 31 oktober » Begin van de werken voor de Nieuwe Waterweg.
    • 4 november » Première van de opera Les Troyens à Carthage van Hector Berlioz in Parijs.
    • 8 december » Brand in de Iglesia de la Compañia de Jesus in Santiago, Chile. Dodelijkste gebouwbrand in de moderne geschiedenis. Tussen 2000 en 3000 doden.
  • De temperatuur op 28 juli 1892 lag rond de 16,9 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 83%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1892: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 13 januari » Jaap Eden wordt de eerste Nederlandse wereldkampioen in de schaatsgeschiedenis.
    • 27 maart » In Manresa (Catalonië) wordt de Bases de Manresa, een ontwerp voor een regionale grondwet, goedgekeurd.
    • 7 juli » De Nederlander Janus Ooms wint als eerste niet-Britse roeier de Diamond Sculls in Henley, het officieuze wereldkampioenschap.
    • 9 september » De Amerikaanse astronoom Edward Emerson Barnard ontdekt Amalthea, de derde maan van Jupiter.
    • 31 oktober » Inwijding van de gerestaureerde slotkapel in Wittenberg.
    • 25 november » De Franse baron Pierre de Coubertin lanceert het idee de Olympische Spelen in moderne vorm te doen herleven.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Ketelaars


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I75785.php : benaderd 27 december 2025), "Adrianus Petrus Ketelaars (1863-1892)".