Stamboom Eijsermans » Adriana Cornelia Kerstens (1874-????)

Persoonlijke gegevens Adriana Cornelia Kerstens 

  • Zij is geboren op 2 april 1874 in Oud-en Nieuw Gastel.
    Kind Adriana Cornelia Kerstens
    Vader Magiel Kerstens
    Moeder Anna Maria van de Kar
    Soort registratie geboorteakte
    Aktenummer 34
    Plaats Oud en Nieuw Gastel
    Datum geboorte 02-04-1874
    Datum akte 00-00-1874
    Periode 1874
    Deel Geboorteregister Oud en Nieuw Gastel 1874
    Toegangsnr. 50
    Inv.nr. 2645
  • Een kind van Magiel Kerstens en Anna Maria van der Kar
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 16 oktober 2014.

Gezin van Adriana Cornelia Kerstens

Zij is getrouwd met Antonius Houtepen.

Zij zijn getrouwd op 18 september 1893 te Oudenbosch, zij was toen 19 jaar oud.

Huwelijksakte Antonius Houtepen 18-09-1893 Oudenbosch
Gemeente Oudenbosch
Brontype microfiche
Archief Regionaal Archief West-Brabant
Registernaam Huwelijksregister 1893
Periode register 1893
Aktenummer 34
Plaats Oudenbosch
Datum 18-09-1893

Bruidegom Antonius Houtepen

Vader bruidegom Cornelis Houtepen

Moeder bruidegom Wilhelmijna van der Sanden

Bruid Adriana Cornelia Kerstens

Vader bruid Magiel Kerstens

Moeder bruid Anna Maria van der Kar

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adriana Cornelia Kerstens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adriana Cornelia Kerstens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adriana Cornelia Kerstens

Magiel Kerstens
± 1835-????

Adriana Cornelia Kerstens
1874-????

1893

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 april 1874 lag rond de 12,6 °C. De winddruk was 23 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 83%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 6 juli 1872 tot 27 augustus 1874 was er in Nederland het kabinet De Vries - Fransen van de Putte met als eerste ministers Mr. G. de Vries Azn. (liberaal) en I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • In het jaar 1874: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Afschaffing van de 'differentiële rechten' in Nederlands-Indië; de in- en uitvoerrechten worden gelijk voor Nederlanders en buitenlanders. Minister van Koloniën Fransen van de Putte verwezenlijkt hiermee een belangrijk liberaal programmapunt.
    • 1 januari » De stad New York annexeert de Bronx.
    • 14 maart » Anton Philips, Nederlands industrieel († 1951)
    • 15 april » In Parijs start een groep jonge, voornamelijk impressionistische kunstenaars een geruchtmakende expositie.
    • 5 juni » K.S.R.V. Njord opgericht, eerste Nederlandse studentenroeivereniging.
  • De temperatuur op 18 september 1893 lag rond de 12,9 °C. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 93%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1893: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 23 februari » In Duitsland wordt octrooi verleend op de revolutionaire dieselmotor van Rudolf Diesel.
    • 4 maart » Grover Cleveland (zelfde als hierboven) wordt beëdigd als 24e president van de Verenigde Staten
    • 11 augustus » De Amerikaan Arthur Augustus Zimmerman wordt in Chicago (Illinois) de eerste wereldkampioen wielrennen op de baan.
    • 29 augustus » Whitcomb Judson verkrijgt octrooi op de ritssluiting.
    • 15 november » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Basel.
    • 16 december » Wereldpremière van Antonín Dvořáks symfonie Uit de Nieuwe Wereld


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Kerstens

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Kerstens.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Kerstens.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Kerstens (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I75678.php : benaderd 26 december 2025), "Adriana Cornelia Kerstens (1874-????)".