Stamboom Eijsermans » Adriana Jozen (-1937)

Persoonlijke gegevens Adriana Jozen 

  • Zij is geboren in Oudheusden en Elshout.
  • Ze werd gedoopt.
  • Zij is gedoopt.
  • Zij is overleden op 16 mei 1937 in Drunen.
    Bron Burgerlijke stand - Overlijden
    Archieflocatie Brabants Historisch Informatie Centrum
    Algemeen Toegangnr: 405
    Inventarisnr: 142
    Gemeente: Drunen
    Soort akte: overlijden
    Aktenummer: 29
    Overledene Adriana Jozen
    Overlijdensdatum: 16-05-1937
    Vader Johannes Jozen
    Moeder Maria Brok
    Partner Martinus de Hart
    Relatie: echtgenote van
  • Een kind van Johannes Jozen en Maria Brok
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 18 december 2011.

Gezin van Adriana Jozen

Zij is getrouwd met Martinus de Hart.

Zij zijn getrouwd op 11 mei 1908 te Oudheusden.

Bron Burgerlijke stand - Huwelijk
Archieflocatie Brabants Historisch Informatie Centrum
Algemeen Toegangnr: 550.129
Inventarisnr: 2382
Gemeente: Oudheusden
Soort akte: huwelijk
Aktenummer: 2
Datum: 11-05-1908
Bruidegom Martinus de Hart
Geboorteplaats: Drunen
Bruid Adriana Jozen
Geboorteplaats: Oudheusden en Elshout
Vader bruidegom Adrianus de Hart
Moeder bruidegom Wilhelmina van Beijnen
Vader bruid Johannes Jozen
Moeder bruid Maria Brok
Nadere informatie Akte bevat meer informatie

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adriana Jozen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Adriana Jozen


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 11 mei 1908 lag tussen 4,2 °C en 18,6 °C en was gemiddeld 13,0 °C. Er was 8,1 uur zonneschijn (52%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
    • 1 februari » Koning Karel I van Portugal en de kroonprins Lodewijk Filips, hertog van Braganza worden in Lissabon vermoord door republikeinen.
    • 15 februari » Goedkeuring van de Missionarissen van Afrika of Witte Paters door Paus Pius X.
    • 1 april » Oprichting van de Argentijnse voetbalclub CA San Lorenzo de Almagro.
    • 19 juli » Oprichting in Manchester van de wereldzwembond Fédération Internationale de Natation Amateur (FINA).
    • 5 oktober » Het autonome vorstendom Bulgarije verklaart zich onafhankelijk van het Osmaanse rijk.
    • 18 oktober » België annexeert de Kongo-Vrijstaat.
  • De temperatuur op 16 mei 1937 lag tussen 8,5 °C en 12,8 °C en was gemiddeld 10,2 °C. Er was 1,1 mm neerslag gedurende 3,9 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 16 maart » Willy Walden en Piet Muijselaar treden voor het eerst op als de dames Snip en Snap.
    • 27 maart » In Rotterdam wordt het Stadion Feijenoord (de Kuip) officieel in gebruik genomen. Feyenoord speelt een wedstrijd tegen het Belgische Beerschot en wint met 5-2.
    • 1 april » Aden wordt een kroonkolonie van het Verenigd Koninkrijk.
    • 27 mei » De Golden Gate Bridge gaat open voor het verkeer.
    • 20 juli » In Cali (Colombia) wordt het Estadio Pascual Guerrero officieel in gebruik genomen.
    • 12 november » Japanse troepen bezetten Shanghai.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Jozen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Jozen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Jozen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Jozen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I74594.php : benaderd 17 februari 2026), "Adriana Jozen (-1937)".