Stamboom Eijsermans » Hendrica Joore (± 1884-????)

Persoonlijke gegevens Hendrica Joore 


Gezin van Hendrica Joore

Zij is getrouwd met Mattijs van Seeters.

Zij zijn getrouwd op 7 november 1912 te Raamsdonk.

Huwelijksakte Mattijs van Seeters 07-11-1912 Raamsdonk
Gemeente Raamsdonk
Brontype boek
Registernaam Huwelijksregister 1912
Code RDK_H_1912
Periode register 1912
Aktenummer 40
Plaats Raamsdonk
Datum 07-11-1912

Bruidegom Mattijs van Seeters
Geboorteplaats Raamsdonk
Leeftijd 29

Bruid Hendrica Joore
Geboorteplaats Raamsdonk
Leeftijd 28

Vader bruidegom Mattijs van Seeters

Moeder bruidegom Maria Theresia van den Kieboom

Vader bruid Antonie Joore

Moeder bruid Wilhelmina de Wit

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Hendrica Joore?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Hendrica Joore

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Hendrica Joore

Adriaan de Wit
± 1825-1901
Antonie Joore
± 1838-????
Wilhelmina de Wit
± 1850-????

Hendrica Joore
± 1884-????

1912

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 november 1912 lag tussen -0,5 °C en 6,4 °C en was gemiddeld 3,6 °C. Er was 1,1 uur zonneschijn (12%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1912: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 7 februari » Coen de Koning wint de tweede Elfstedentocht in 11 uur en 40 minuten met een gemiddelde snelheid van 16,58 km/h.
    • 5 mei » Opening van Maksimirstadion in Zagreb.
    • 4 augustus » De 53-jarige Noorse schrijver Knut Hamsun voltooit zijn romantrilogie De Zwerver.
    • 15 augustus » Open brief van Jules Destrée aan Belgisch koning Albert I met de legendarische woorden: "Er zijn geen Belgen, Sire."
    • 28 november » Onafhankelijkheid van Albanië
    • 6 december » De Duitse archeoloog Ludwig Borchardt ontdekt bij opgravingen in Egypte de buste van Nefertiti.

Over de familienaam Joore

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Joore.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Joore.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Joore (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I74352.php : benaderd 26 december 2025), "Hendrica Joore (± 1884-????)".