Stamboom Eijsermans » Petrus Johannes Baijens (1869-1874)

Persoonlijke gegevens Petrus Johannes Baijens 

  • Hij is geboren op 6 augustus 1869 in Tilburg.
    Geboorteakte Petrus Johannes Baijens Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Geboorteregister 1869
    Code TLB_G_1869
    Periode register 1869
    Aktenummer 494

    Kind Petrus Johannes Baijens
    Geboorteplaats Tilburg
    Geboortedatum 06-08-1869
    Geslacht m

    Vader Jan Baptist Baijens

    Moeder Huijberdina Huijbregts
  • Hij is overleden op 15 april 1874 in Tilburg, hij was toen 4 jaar oud.
    Overlijdensakte Petrus Joannes Baijens Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Overlijdensregister 1874
    Code TLB_O_1874
    Periode register 1874
    Aktenummer 230

    Overledene Petrus Joannes Baijens
    Geboorteplaats Tilburg
    Plaats overlijden Tilburg
    Datum overlijden 15-04-1874
    Geslacht m
    Leeftijd 4 jaar

    Relatie

    Vader Jan Baptist Baijens

    Moeder Huijberdina Huijbregts
  • Een kind van Jan Baptist Baijens en Huberdina Huijbregts
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 16 juni 2012.

Gezin van Petrus Johannes Baijens

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petrus Johannes Baijens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Petrus Johannes Baijens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Petrus Johannes Baijens

Peter Baijens
1787-1830

Petrus Johannes Baijens
1869-1874


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 6 augustus 1869 lag rond de 17,6 °C. Er was 0.7 mm neerslag. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noorden. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 55%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 4 juni 1868 tot 4 januari 1871 was er in Nederland het kabinet Van Bosse - Fock met als eerste ministers Mr. P.P. van Bosse (liberaal) en Mr. C. Fock (liberaal).
  • In het jaar 1869: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 4 maart » Ulysses S. Grant wordt beëdigd als 18e president van de Verenigde Staten
    • 6 maart » Dmitri Mendelejev presenteert het periodiek systeem.
    • 6 april » Eerste octrooi op een plastic: celluloid.
    • 10 mei » Goedkeuring van de Congregatie van de Religieuzen van Sint Vincentius a Paolo door paus Pius IX.
    • 8 december » Paus Pius IX opent het Eerste Vaticaans Concilie.
    • 28 december » William Semple verkrijgt octrooi op kauwgom.
  • De temperatuur op 15 april 1874 lag rond de 8,2 °C. De winddruk was 12 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-oosten. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 83%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 6 juli 1872 tot 27 augustus 1874 was er in Nederland het kabinet De Vries - Fransen van de Putte met als eerste ministers Mr. G. de Vries Azn. (liberaal) en I.D. Fransen van de Putte (liberaal).
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • In het jaar 1874: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Afschaffing van de 'differentiële rechten' in Nederlands-Indië; de in- en uitvoerrechten worden gelijk voor Nederlanders en buitenlanders. Minister van Koloniën Fransen van de Putte verwezenlijkt hiermee een belangrijk liberaal programmapunt.
    • 1 januari » De stad New York annexeert de Bronx.
    • 14 maart » Anton Philips, Nederlands industrieel († 1951)
    • 15 april » In Parijs start een groep jonge, voornamelijk impressionistische kunstenaars een geruchtmakende expositie.
    • 5 juni » K.S.R.V. Njord opgericht, eerste Nederlandse studentenroeivereniging.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Baijens

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Baijens.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Baijens.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Baijens (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I7422.php : benaderd 26 december 2025), "Petrus Johannes Baijens (1869-1874)".