Stamboom Eijsermans » Alphonsus Josephus Johannes Jongen (1863-1934)

Persoonlijke gegevens Alphonsus Josephus Johannes Jongen 

  • Hij is geboren op 10 november 1863 in Tilburg.
    Geboorteakte Alphonsus Josephus Johannes Jongen Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Geboorteregister 1863
    Code TLB_G_1863
    Periode register 1863
    Aktenummer 494

    Kind Alphonsus Josephus Johannes Jongen
    Geboorteplaats Tilburg
    Geboortedatum 10-11-1863
    Geslacht m

    Vader Ludovicus Jongen

    Moeder Johanna Staps
  • Hij is overleden op 4 mei 1934 in Tilburg, hij was toen 70 jaar oud.
    Overlijdensakte Alphonsus Josephus Johannes Jongen Tilburg
    Gemeente Tilburg
    Brontype boek
    Registernaam Overlijdensregister 1934
    Code TLB_O_1934
    Periode register 1934
    Aktenummer 315

    Overledene Alphonsus Josephus Johannes Jongen
    Geboorteplaats Tilburg
    Plaats overlijden Tilburg
    Datum overlijden 04-05-1934
    Geslacht m
    Leeftijd 70 jaar

    Relatie Anna Catharina Lemmens

    Vader Ludovicus Jongen

    Moeder Johanna Staps
  • Een kind van Ludovicus Jongen en Johanna Staps
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 14 december 2011.

Gezin van Alphonsus Josephus Johannes Jongen

Hij is getrouwd met Anna Catharina Lemmens.

Zij zijn getrouwd op 6 mei 1890 te Tilburg, hij was toen 26 jaar oud.

Huwelijksakte Alphonsus Josephus Johannes Jongen 06-05-1890 Tilburg
Gemeente Tilburg
Brontype boek
Archiefnummer 16
Archiefnaam Ambtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaam huwelijksregisters
Registernaam Huwelijksregister 1890
Code TB_H_1890
Periode register 1890
Aktenummer 64
Plaats Tilburg
Datum 06-05-1890

Bruidegom Alphonsus Josephus Johannes Jongen
Geboorteplaats Tilburg
Geboortedatum 10-11-1863
Leeftijd 26 jaar

Bruid Anna Catharina Lemmens
Geboorteplaats Tilburg
Geboortedatum 19-09-1863
Leeftijd 26 jaar

Vader bruidegom Ludovicus Jongen

Moeder bruidegom Johanna Staps

Vader bruid Johannes Lemmens

Moeder bruid Maria Anna van Hest

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Alphonsus Josephus Johannes Jongen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Alphonsus Josephus Johannes Jongen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Alphonsus Josephus Johannes Jongen

Johanna Staps
1838-1920

Alphonsus Josephus Johannes Jongen
1863-1934

1890

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 november 1863 lag rond de 2,4 °C. Er was 0.2 mm neerslag. De winddruk was 2.5 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 91%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 februari 1862 tot 10 februari 1866 was er in Nederland het kabinet Thorbecke II met als eerste minister Mr. J.R. Thorbecke (liberaal).
  • In het jaar 1863: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 3,6 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Abraham Lincoln ondertekent de emancipatieproclamatie.
    • 4 januari » James L. Plimpton maakt zijn nieuwe vervoermiddel wereldkundig: de rolschaats. Hij vraagt er meteen octrooi op aan.
    • 10 januari » De metro van Londen maakt haar eerste rit. Het is de eerste ondergrondse ter wereld.
    • 30 maart » Prins Wilhelm Georg van Sleeswijk-Holstein-Sonderburg-Glücksburg wordt koning George I van Griekenland.
    • 4 juli » In de Verenigde Staten geeft de belegerde stad Vicksburg zich over aan het leger van Ulysses S. Grant; tegelijkertijd begint Robert E. Lee aan zijn aftocht, na verslagen te zijn bij Gettysburg
    • 8 december » Brand in de Iglesia de la Compañia de Jesus in Santiago, Chile. Dodelijkste gebouwbrand in de moderne geschiedenis. Tussen 2000 en 3000 doden.
  • De temperatuur op 6 mei 1890 lag rond de 16,0 °C. Er was 0.1 mm neerslag. De luchtdruk bedroeg 75 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 72%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 april 1888 tot 21 augustus 1891 was er in Nederland het kabinet Mackay met als eerste minister Mr. A. baron Mackay (AR).
  • In het jaar 1890: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 14 maart » Heiligverklaring van Liduina van Schiedam door Paus Leo XIII.
    • 6 april » De Fransen nemen Ségou in, en veroveren daarmee het dal van de Niger.
    • 6 augustus » William Kemmler sterft als eerste mens op de elektrische stoel.
    • 23 november » Het Groothertogdom Luxemburg wordt losgemaakt uit de personele unie met Nederland.
    • 29 november » In Japan wordt een nieuwe grondwet aangenomen en komt de Diet voor het eerst bijeen.
    • 4 december » Het stoffelijk overschot van Koning Willem III wordt bijgezet in Delft.
  • De temperatuur op 4 mei 1934 lag tussen 8,0 °C en 17,2 °C en was gemiddeld 12,6 °C. Er was 4,3 mm neerslag gedurende 3,9 uur. Er was 2,2 uur zonneschijn (15%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1934: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,3 miljoen inwoners.
    • 1 februari » Verheffing van de Apostolische Prefectuur Celebes in Nederlands-Indië tot Apostolisch vicariaat.
    • 17 februari » Koning Albert I van België komt om tijdens een beklimming van een rots te Marche-les-Dames in de provincie Namen.
    • 23 februari » Leopold III wordt na de dood van zijn vader Albert I koning der Belgen.
    • 9 juni » Donald Duck maakt zijn debuut in de tekenfilm The Wise Little Hen.
    • 22 juli » Buiten het Biograph Theatre in Chicago wordt Amerikaanse "aartsvijand nummer één", John Dillinger, dodelijk verwond door FBI-agenten.
    • 18 augustus » Karel Kaers wordt in Leipzig de jongste wereldkampioen wielrennen ooit.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Jongen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Jongen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Jongen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Jongen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I73924.php : benaderd 28 december 2025), "Alphonsus Josephus Johannes Jongen (1863-1934)".