Stamboom Eijsermans » Allegonda Maria Theresia Janssen (± 1888-????)

Persoonlijke gegevens Allegonda Maria Theresia Janssen 


Gezin van Allegonda Maria Theresia Janssen

Zij is getrouwd met Wilhelmus Gerardus Joannes Bierens.

Zij zijn getrouwd op 24 april 1917 te Tilburg.

BruidegomWilhelmus Gerardus Joannes Bierens
Leeftijd32
GeboorteplaatsTilburg
Vader bruidegomJohannes Leonardus Bierens
Moeder bruidegomAdriana Jacoba van Jaarsveld
BruidAllegonda Maria Theresia Janssen
Leeftijd29
GeboorteplaatsEindhoven
Vader bruidNicolaas Janssen
Moeder bruidJohanna Catharina van Baarschot
Datum huwelijk24-04-1917
PlaatsTilburg
BronHuwelijksregister Tilburg 1917
Toegangsnr.550
Inv.nr.3051
Aktenummer107

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Allegonda Maria Theresia Janssen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Allegonda Maria Theresia Janssen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Allegonda Maria Theresia Janssen

Johannes Janssen
± 1820-????
Nicolaas Janssen
± 1845-????

Allegonda Maria Theresia Janssen
± 1888-????

1917

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 24 april 1917 lag tussen -1,0 °C en 10,8 °C en was gemiddeld 5,6 °C. Er was 3,8 uur zonneschijn (26%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 16 januari » De Duitse minister van buitenlandse zaken verstuurt het Zimmermanntelegram aan Mexico met het verzoek zich aan de kant van de Centrale Mogendheden te scharen in de Eerste Wereldoorlog.
    • 28 januari » Het Amerikaanse leger staakt de zoektocht naar Pancho Villa.
    • 13 februari » De Nederlandse danseres Margaretha Geertruida Zelle, beter bekend als Mata Hari, wordt in Parijs op verdenking van spionage aangehouden. Daar wordt ze ter dood veroordeeld op 25 juni van hetzelfde jaar.
    • 31 maart » De Verenigde Staten nemen de Maagdeneilanden over na betaling van $25 miljoen aan Denemarken.
    • 23 mei » De gemeenteraad van De Bilt-Station (het tegenwoordige Bilthoven) bespreekt alternatieven voor de naam die te vaak verward wordt met De Bilt.
    • 26 juni » De eerste Amerikaanse troepen landen in Frankrijk.

Over de familienaam Janssen

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Janssen.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Janssen.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Janssen (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I70748.php : benaderd 27 december 2025), "Allegonda Maria Theresia Janssen (± 1888-????)".