Stamboom Eijsermans » Franciscus van Iersel (-1945)

Persoonlijke gegevens Franciscus van Iersel 

  • Hij is geboren.
  • Hij werd gedoopt.
  • Hij is gedoopt.
  • Hij is overleden op 20 mei 1945 in Vught.
    Overlijdensregister Vught 1945
    Bron: burgerlijke standSoort registratie: BS overlijdensakte(Akte)datum: 1945Plaats: Vught
    Overledene
    Franciscus van Iersel
    overleden op 20-05-1945
    weduwnaar van Maria Elisabeth Willemen
    Vader
    Cornelis van Iersel
    Moeder
    Johanna Spape
    Bronvermelding
    Overlijdensregister Vught 1945, archiefnummer 1297, inventarisnummer 3694, aktenummer 397
    Gemeente: Vught
    Periode: 1945
  • Een kind van Cornelis van Iersel en Johanna Spape
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 17 maart 2023.

Gezin van Franciscus van Iersel

Hij is getrouwd met Maria Elisabeth Willemen.

Zij zijn getrouwd.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Franciscus van Iersel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Franciscus van Iersel

Petrus Spape
1803-1862
Johanna Spape
1833-????

Franciscus van Iersel
-1945



Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 20 mei 1945 lag tussen 8,0 °C en 23,7 °C en was gemiddeld 16,2 °C. Er was 23,3 mm neerslag gedurende 1,1 uur. Er was 9,1 uur zonneschijn (57%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1945: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,2 miljoen inwoners.
    • 13 januari » Première van de Symfonie nr. 5 van Sergej Prokofjev in Moskou.
    • 27 januari » Het Rode Leger bevrijdt het inmiddels grotendeels verlaten concentratiekamp Auschwitz.
    • 5 februari » Oprichting van de Ecuadoraanse voetbalclub Sociedad Deportiva Aucas.
    • 29 april » Oprichting van het Algemeen Belgisch Vakverbond (ABVV).
    • 4 mei » De Duitse troepen capituleren voor Nederland, Noordwest-Duitsland inclusief alle eilanden, Sleeswijk-Holstein en Denemarken.
    • 8 augustus » De Sovjet-Unie verklaart de oorlog aan Japan.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Iersel


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I67368.php : benaderd 25 december 2025), "Franciscus van Iersel (-1945)".