Stamboom Eijsermans » Johanna Maria Huveneers (1824-1893)

Persoonlijke gegevens Johanna Maria Huveneers 

  • Zij is geboren op 22 september 1824 in Tilburg.

    Waarschuwing Let op: Leeftijd bij trouwen (7 november 1924) lag boven de 90 jaar (100).

    Geboorteakte Johanna Maria Huveneers Tilburg

    GemeenteTilburg
    Brontypeboek
    Archiefnummer16
    ArchiefnaamBurgerlijke stand
    Bronnaamregister van geboorten
    RegisternaamGeboorteregister 1824
    CodeTB_G_1824
    Periode register1824
    Aktenummer226

    KindJohanna Maria Huveneers
    GeboorteplaatsTilburg
    Geboortedatum22-09-1824
    Geslachtv

    VaderJan Baptist Huveneers

    MoederAdama Oerlemans
  • Zij is overleden op 7 februari 1893 in Tilburg, zij was toen 68 jaar oud.

    Fout Let op: Overleden (7 februari 1893) voor huwelijk (7 november 1924).

    Overlijdensakte Johanna Maria Huveneers Tilburg

    GemeenteTilburg
    Brontypeboek
    RegisternaamOverlijdensregister 1893
    CodeTLB_O_1893
    Periode register1893
    Aktenummer103
    DiversenAangegeven door Cornelis Peter Vorselaars, echtgenoot.

    OverledeneJohanna Maria Huveneers
    GeboorteplaatsTilburg
    Plaats overlijdenTilburg
    Datum overlijden07-02-1893
    Geslachtv
    Leeftijd68 jaar

    RelatieCornelis Peter Vorselaars

    VaderJan Baptist Huveneers

    MoederAdriana Oerlemans
  • Een kind van Jan Baptist Huveneers en Adama Oerlemans
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 12 oktober 2012.

Gezin van Johanna Maria Huveneers

Zij is getrouwd met Cornelis Peter Vorselaars.

Zij zijn getrouwd op 7 november 1924 te Gilze en Rijen, zij was toen 100 jaar oud.Bron 1

Getuige: Adrianus Johannes Maria Hoevenaars, 31 jaar, gemeentesecretaris, Johannes Klaassen, 53 jaar, gemeentebode

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Maria Huveneers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Maria Huveneers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Maria Huveneers


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Akten van huwelijken in de Gemeente Gilze en Rijen 33

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 september 1824 lag rond de 15,0 °C. De wind kwam overheersend uit het west-noord-westen. Typering van het weer: half bewolkt. Bron: KNMI
  • De Republiek der Verenigde Nederlanden werd in 1794-1795 door de Fransen veroverd onder leiding van bevelhebber Charles Pichegru (geholpen door de Nederlander Herman Willem Daendels); de verovering werd vergemakkelijkt door het dichtvriezen van de Waterlinie; Willem V moest op 18 januari 1795 uitwijken naar Engeland (en van daaruit in 1801 naar Duitsland); de patriotten namen de macht over van de aristocratische regenten en proclameerden de Bataafsche Republiek; op 16 mei 1795 werd het Haags Verdrag gesloten, waarmee ons land een vazalstaat werd van Frankrijk; in 3.1796 kwam er een Nationale Vergadering; in 1798 pleegde Daendels een staatsgreep, die de unitarissen aan de macht bracht; er kwam een nieuwe grondwet, die een Vertegenwoordigend Lichaam (met een Eerste en Tweede Kamer) instelde en als regering een Directoire; in 1799 sloeg Daendels bij Castricum een Brits-Russische invasie af; in 1801 kwam er een nieuwe grondwet; bij de Vrede van Amiens (1802) kreeg ons land van Engeland zijn koloniën terug (behalve Ceylon); na de grondwetswijziging van 1805 kwam er een raadpensionaris als eenhoofdig gezag, namelijk Rutger Jan Schimmelpenninck (van 31 oktober 1761 tot 25 maart 1825).
  • In het jaar 1824: Bron: Wikipedia
    • 5 maart » Eerste Birma-oorlog: Het Verenigd Koninkrijk verklaart officieel de oorlog aan Birma.
    • 7 mei » Ludwig van Beethoven dirigeert, hoewel doof, de eerste uitvoering van zijn Negende Symfonie.
    • 20 mei » Karel X wordt koning van Frankrijk.
    • 10 oktober » Guadalupe Victoria wordt de eerste president van Mexico.
    • 1 december » Bij verkiezingen in de Verenigde Staten haalt geen van de kandidaten een meerderheid. Het Huis van Afgevaardigden moet een winnaar aanwijzen.
    • 9 december » Peru verslaat Spanje in de Slag van Ayacucho.
  • De temperatuur op 7 november 1924 lag tussen 1,9 °C en 9,6 °C en was gemiddeld 6,1 °C. Er was 1,6 uur zonneschijn (17%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1924: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,2 miljoen inwoners.
    • 7 januari » Oprichting van de Féderation Internationale de Hockey (FIH), oftewel de overkoepelende wereldhockeybond, op initiatief van de Fransman Paul Léautey.
    • 24 januari » Sint-Petersburg wordt hernoemd tot Leningrad.
    • 27 maart » Adolf Hitler wordt veroordeeld tot 5 jaar gevangenisstraf vanwege zijn rol bij de Bierkellerputsch.
    • 20 april » Turkije krijgt onder leiding van Mustafa Kemal Atatürk een nieuwe grondwet.
    • 10 mei » J. Edgar Hoover wordt aangesteld als hoofd van het Federal Bureau of Investigation.
    • 20 december » Adolf Hitler wordt vrijgelaten. Tijdens zijn gevangenschap heeft hij het eerste deel van Mein Kampf geschreven.
  • De temperatuur op 7 februari 1893 lag rond de 1,5 °C. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 98%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • In het jaar 1893: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 17 januari » Een 'veiligheidscomité' o.l.v. Sanford Dole pleegt een staatsgreep en zet koningin Lili'uokalani af: het eerste geval van VS-Amerikaans imperialisme.
    • 21 februari » In Argentinië wordt de Argentijnse voetbalbond ("Asociación del Fútbol Argentino") opgericht.
    • 23 februari » In Duitsland wordt octrooi verleend op de revolutionaire dieselmotor van Rudolf Diesel.
    • 15 april » Oprichting van de Christene Volkspartij.
    • 11 augustus » De Amerikaan Arthur Augustus Zimmerman wordt in Chicago (Illinois) de eerste wereldkampioen wielrennen op de baan.
    • 15 november » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC Basel.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Huveneers


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I66923.php : benaderd 26 december 2025), "Johanna Maria Huveneers (1824-1893)".