Stamboom Eijsermans » Catharina Hurkx (± 1842-1914)

Persoonlijke gegevens Catharina Hurkx 

  • Zij is geboren rond 1842 in Oirschot.
  • Zij is overleden op 22 maart 1914 in Moergestel.
    Overlijdensakte Catharina Hurks Moergestel
    Gemeente Moergestel
    Brontype boek
    Archiefnummer 913
    Deelnummer 35
    Registernaam Overlijdensregister 1914
    Periode register 1914
    Aktenummer 12

    Overledene Catharina Hurks
    Geboorteplaats Oirschot
    Plaats overlijden Moergestel
    Datum overlijden 22-03-1914
    Geslacht v
    Leeftijd 72 jaar

    Relatie Thomas de Kroon

    Vader Johannes Hurks

    Moeder Martijn van Nunen
  • Een kind van Johannes Hurks en Martina van Nunen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 21 november 2012.

Gezin van Catharina Hurkx

Zij is getrouwd met Thomas de Kroon.

Zij zijn getrouwd


Kind(eren):

  1. Peter de Kroon  1871-???? 


Notities over Catharina Hurkx

Adrianus Petrus Wilhelmus Damianus DE VOLDER, geb. 08 jan 1898, Goirle , ovl. 06 jun 1972, Goirle
Moeder Anna Cornelia Maria VAN GILS, geb. 07 okt 1893, Goirle , ovl. 28 dec 1979, Goirle
Getrouwd 08 nov 1920 Goirle

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Catharina Hurkx?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Catharina Hurkx

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Catharina Hurkx


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 maart 1914 lag tussen 0,3 °C en 10,2 °C en was gemiddeld 5,0 °C. Er was 0,9 mm neerslag. Er was 8,3 uur zonneschijn (68%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 14 februari » Verenigd Koninkrijk - De Britannic wordt ter water gelaten in Belfast.
    • 2 mei » In Antwerpen richten de politici Van Cauwelaert, Van de Perre en Hendrix de krant De Standaard op.
    • 28 juli » De Eerste Wereldoorlog, ook de Wereldoorlog of de Grote Oorlog genoemd, breekt uit.
    • 1 september » De laatste Amerikaanse trekduif, een duivin genaamd Martha, sterft in de Cincinnati Zoo. Daarmee is de soort uitgestorven.
    • 18 oktober » De Slag om de IJzer gaat van start. Franse, maar vooral Belgische, soldaten verdedigen de Noordelijke frontlinie in de Westhoek.
    • 22 november » Brand van de Lakenhallen in Ieper.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Hurkx

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hurkx.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hurkx.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hurkx (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I66870.php : benaderd 26 december 2025), "Catharina Hurkx (± 1842-1914)".