Stamboom Eijsermans » Jacoba Maria Aarts (± 1912-)

Persoonlijke gegevens Jacoba Maria Aarts 


Gezin van Jacoba Maria Aarts

Zij is getrouwd met Wilhelmus Josephus van Rooij.

Zij zijn getrouwd op 29 oktober 1935 te Tilburg.

Huwelijksregister Tilburg 1935
Bron: burgerlijke standSoort registratie: BS huwelijksakte(Akte)datum: 29-10-1935Plaats: Tilburg
Vader van de bruidegom
Wilhelmus Josephus van Rooij
Moeder van de bruidegom
Maria Petronilla Meijers
Bruidegom
Wilhelmus Josephus van Rooij
leeftijd 24, geboren te Tilburg
Bruid
Jacoba Maria Aarts
leeftijd 23, geboren te Dongen
Vader van de bruid
Petrus Aarts
Moeder van de bruid
Anna Maria van Oudenhoven
Bronvermelding
Huwelijksregister Tilburg 1935, archiefnummer 405, inventarisnummer 549, aktenummer 548
Gemeente: Tilburg
Periode: 1935

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Jacoba Maria Aarts?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Jacoba Maria Aarts

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Jacoba Maria Aarts

Petrus Aarts
± 1885-????

Jacoba Maria Aarts
± 1912-????

1935

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 oktober 1935 lag tussen 7,2 °C en 14,7 °C en was gemiddeld 10,7 °C. Er was 4,7 mm neerslag gedurende 6,9 uur. Er was -0,1 uur zonneschijn (0%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1935: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,4 miljoen inwoners.
    • 8 januari » Arthur Cobb Hardy krijgt octrooi op de spectrofotometer.
    • 2 februari » PKC, momenteel de grootste korfbalclub ter wereld, wordt opgericht.
    • 16 mei » In Emmen opent het Noorder Dierenpark, gelegen in het centrum, zijn deuren. Sinds 2016 ligt het even daarbuiten onder de naam Wildlands Adventure Zoo Emmen.
    • 12 juni » Bolivia en Paraguay komen een wapenstilstand overeen, waardoor de Chaco-oorlog wordt beëindigd.
    • 3 oktober » Het Italiaanse leger van dictator Mussolini valt het keizerrijk van Haile Selassie, Abessinië, binnen.
    • 12 november » De eerste lobotomie wordt uitgevoerd, in Lissabon.

Over de familienaam Aarts

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Aarts.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Aarts.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Aarts (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I658211.php : benaderd 11 februari 2026), "Jacoba Maria Aarts (± 1912-)".