Stamboom Eijsermans » Adriana Maria "Sjan" van der Kaa (1919-2005)

Persoonlijke gegevens Adriana Maria "Sjan" van der Kaa 


Gezin van Adriana Maria "Sjan" van der Kaa

Zij is getrouwd met Gerardus Hendrikus Vermeegen.

Zij zijn getrouwd op 11 januari 1945 te Loon op Zand, zij was toen 25 jaar oud.Bron 1

BIDPRENTJE K-16631
Huwelijk:
Gerardus Hendrikus Vermeegen, 23, geb te Geertruidenberg, winkelbediende, won te Nijmegen, meerj zn van Hendrikus Johannes Vermeegen, sleepbootkapitein, en van Maria Wilhelmina van der Kaa, z beroep. beiden won te Nijmegen,
EN Adriana Maria van der Kaa, 25, geb te Loon-op-Zand, meerj d van Lucas Petrus Josephus van der Kaa, 67, en van Cornelia Johanna Schalken, 66, beiden zonder b en won alhier. De ouders van de bruid stemmen toe, terwijl de moeder vd bruidegom schriftelijk hare toestemming heeft verleend. De vader vd bruidegom was niet aanwezig. Getuigen:
Johannes Gerardus van der Kaa, 34, verzekeringsagent, won te LoZ en Gerardus Johannes vd Kaa, 32, won te LoZ, broeders dr bruid.
------------------------------------
Huwelijksregister Loon op Zand 1945
Bron: burgerlijke standSoort registratie: BS huwelijksakte(Akte)datum: 11-01-1945Plaats: Loon op Zand
Vader van de bruidegom
Hendrikus Johannes Vermeegen
Moeder van de bruidegom
Maria Wilhelmina van der Kaa
Bruidegom
Gerardus Hendrikus Vermeegen
leeftijd 23, geboren te Geertruidenberg
Bruid
Adriana Maria van der Kaa
leeftijd 25, geboren te Loon op Zand
Vader van de bruid
Lucas Petrus Josephus van der Kaa
Moeder van de bruid
Cornelia Johanna Schalken
Bronvermelding
Huwelijksregister Loon op Zand 1945, archiefnummer 1297, inventarisnummer 1961, aktenummer 1
Gemeente: Loon op Zand
Periode: 1945
---------------------------------
Jan Heessels schrijft: Tante Sjan uit Drunen zou wel eens de jongste dochter van Lucas van der Kaa kunnen zijn. Zij is getrouwd met mijn neef G.H. Vermeegen. De gegevens van haar en haar ouders Lucas v.d. Kaa x Cornelia Schalken vind je op bijgesloten Persoons-Kaart. De familie woonde onder Kaatsheuvel, de herberg stond er 2 jaar geleden (hij schrijft in 1993) nog.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adriana Maria "Sjan" van der Kaa?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adriana Maria "Sjan" van der Kaa

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adriana Maria van der Kaa


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Huw Reg 1945 Loon op Zand, inv nr 1961, rec nr 1

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 maart 1919 lag tussen 0,3 °C en 6,7 °C en was gemiddeld 4,3 °C. Er was 0,3 mm neerslag. Er was 1,8 uur zonneschijn (15%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1919: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,7 miljoen inwoners.
    • 15 januari » Oprichting van de Tunesische voetbalclub Espérance Sportive de Tunis.
    • 25 januari » De Volkenbond wordt opgericht.
    • 4 mei » Leden van de 4 mei-beweging demonstreren op het Tiananmen-plein tegen het verdrag van Versailles en het onvermogen van de Chinese regering.
    • 21 juni » In Scapa Flow wordt de Hochseeflotte tot zinken gebracht. Hierbij vallen de laatste slachtoffers van de Eerste Wereldoorlog.
    • 16 oktober » Inwijding van de Sacré-Cœurbasiliek in Parijs door kardinaal Léon-Adolphe Amette.
    • 31 oktober » Duitsland trekt haar Schutztroepen terug uit de koloniën.
  • De temperatuur op 11 januari 1945 lag tussen -9,2 °C en 0,2 °C en was gemiddeld -3,8 °C. Er was 1,2 mm neerslag gedurende 4,4 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 23 februari 1945 tot 24 juni 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy III met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 24 juni 1945 tot 3 juli 1946 was er in Nederland het kabinet Schermerhorn - Drees met als eerste ministers Prof. ir. W. Schermerhorn (VDB) en W. Drees (PvdA).
  • In het jaar 1945: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,2 miljoen inwoners.
    • 2 januari » De Duitse stad Neurenberg wordt gebombardeerd door de Geallieerden. Negentig procent van de oude stadskern wordt verwoest.
    • 11 maart » Bảo Đại roept de onafhankelijkheid van Vietnam uit.
    • 16 april » Tweede Wereldoorlog: Bevrijding van Groningen.
    • 17 april » De Wieringermeer wordt door de Duitsers onder water gezet.
    • 4 mei » De Duitse troepen capituleren voor Nederland, Noordwest-Duitsland inclusief alle eilanden, Sleeswijk-Holstein en Denemarken.
    • 28 augustus » In Argentinië wordt de krant Clarín opgericht.
  • De temperatuur op 15 december 2005 lag tussen 6,2 °C en 10,1 °C en was gemiddeld 8,1 °C. Er was 0,6 mm neerslag gedurende 1,3 uur. Er was 1,5 uur zonneschijn (19%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Beatrix (Huis van Oranje-Nassau) was van 30 april 1980 tot 30 april 2013 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van dinsdag 27 mei 2003 tot vrijdag 7 juli 2006 was er in Nederland het kabinet Balkenende II met als eerste minister Mr.dr. J.P. Balkenende (CDA).
  • In het jaar 2005: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 16,3 miljoen inwoners.
    • 4 juli » Project Deep Impact: een ruimteprojectiel slaat in op de komeet Tempel 1.
    • 9 juli » Tourdebutant Pieter Weening wint de achtste etappe in de Ronde van Frankrijk 2005
    • 12 augustus » Ludwig-Holger Pfahls, Duits politicus en hoge ambtenaar, wordt wegens belastingsontduiking in eerste aanleg tot 2 jaar en drie maanden gevangenisstraf veroordeeld.
    • 1 oktober » Bomaanslag in Jimbaran en Kuta
    • 31 oktober » Het United Nations Environment Programme (UNEP) publiceert een atlas met veranderingen van meren in Afrika als gevolg van klimaatverandering: het Tsjaadmeer is massief verkleind, de oevers van het Nakurameer in Kenia zijn ontbost en de oevers van het Victoriameer zijn sterk bevolkt gedurende de laatste tientallen jaren.
    • 26 november » Turner Yuri van Gelder wordt in Melbourne wereldkampioen op het onderdeel ringen.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1919 » Klazien Rotstein-van den Brink, Nederlands kruidenvrouw, beter bekend als Klazien uut Zalk († 1997)
  • 1919 » Irving Kriesberg, Amerikaans expressionistisch kunstschilder († 2009)
  • 1920 » Frits Butzelaar, Nederlands acteur en televisieregisseur († 2000)
  • 1920 » Gijs Stappershoef, Nederlands televisiepionier († 2010)
  • 1920 » Leo Pagano, Nederlands radioverslaggever († 1999)
  • 1921 » René Adriaenssens, Belgisch wielrenner († 1995)

Bron: Wikipedia

  • 2002 » Jan Pieter Bos (111), oudste Nederlandse man ooit
  • 2006 » Clay Regazzoni (67), Zwitsers autocoureur
  • 2007 » John Berg (58), Amerikaans acteur
  • 2008 » León Febres-Cordero (77), oud-president van Ecuador
  • 2008 » Carlo Caracciolo (83), Italiaans krantenuitgever
  • 2008 » Valentin Berlinski (83), Russisch cellist

Over de familienaam Van der Kaa


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I656502.php : benaderd 12 februari 2026), "Adriana Maria "Sjan" van der Kaa (1919-2005)".