Stamboom Eijsermans » Johanna Maria Vloemans (1875-1971)

Persoonlijke gegevens Johanna Maria Vloemans 

  • Zij is geboren op 7 september 1875 in Loon op Zand.Bron 1
    Geb aangeg door de vader Hendrikus Vloemans, 38, schoenmaker, won te Loon op Zand. Kind geboren om 10 uur 's avonds, huis wijk Vossenberg 369. Getuigen: Johannes Antonius Vloemans, 40, schoenmaker, en Nicolaas Stravers 29, schoenmaker, beiden won in deze gemeente.
  • Zij is overleden op 28 oktober 1971 in Vught, zij was toen 96 jaar oud.Bron 2
    Zij stierf om 20.45 uur. Aangeg door Wilhelmus van Roosmaken, 53, bode, won te Esch.
  • Een kind van Petrus Hendrikus Vloemans en Jacoba Stravers
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 30 april 2023.

Gezin van Johanna Maria Vloemans

Zij is getrouwd met Jacobus Johannes Leenaerts.

Zij zijn getrouwd op 22 april 1913 te Loon op Zand, zij was toen 37 jaar oud.Bron 3

Uit de akte:
Getuigen: Cornelius Petrus Vloemans, 30, schoenfabrikant, won LoZ, broer vd bruid
Jan Baptist Cornelis Leenaarts, 30, landbouwer, won te Geertrbg, broer vd bruidegom
Segerius Adrianus Leenaarts, 28, landbouwer, won te G. , broer vd brgm
Adrianus Cornelis Vloemans, 32, schoenfabrikant, won te LoZ, broer vd bruid.
JACOBUS JOHANNES LEENAERTS, 30, geb. te Geetruidenberg, onderwijzer, won te Loonopzand, binnen de laatste 6 maanden te Raamsdonk, meerj zn van de echtelieden Petrus Leenaarts, landbouwer, en Catharina van der Kaa, zonder beroep, won te Geertrbg en
JOHANNA MARIA VLOEMANS, 37, geb en won te LoZ, van beroep zonder, meerj dochter van de echtelieden Peter Hendrikus Vloemans overLeden, en van Jacoba Stravers, zonder beroep won. te Loonopzand.

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Maria Vloemans?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Maria Vloemans

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Maria Vloemans

Johanna Maria Vloemans
1875-1971

1913

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

Bronnen

  1. Geb Reg Loon op Zand 1875, arh 911, akte 187
  2. overl reg Vught 1971, deel 4106, akte 160
  3. Huwelijksregister 1913 Loon op Zand, aktenr 14

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 september 1875 lag rond de 20,9 °C. De winddruk was 3 kgf/m2 en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. De luchtdruk bedroeg 77 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 59%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 augustus 1874 tot 3 november 1877 was er in Nederland het kabinet Heemskerk - Van Lijnden van Sandenburg met als eerste ministers Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief) en Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (AR).
  • In het jaar 1875: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,0 miljoen inwoners.
    • 3 maart » In Parijs gaat Bizets opera Carmen in première. Het publiek is gechoqueerd en jouwt Bizet uit.
    • 15 maart » Paus Pius IX creëert elf nieuwe kardinalen, onder wie de Poolse oud-nuntius in België Mieczyslaw Ledóchowski en de Belgische aartsbisschop van Mechelen Victor Augustus Dechamps.
    • 20 mei » De Meterconventie wordt getekend.
    • 25 augustus » Als eerste zwemt Matthew Webb Het Kanaal over.
    • 8 september » Oprichting van het Gezelschap van het Goddelijk Woord door de Duitse priester Arnold Janssen.
    • 23 september » William Bonney ("Billy the Kid") wordt voor de eerste keer gearresteerd.
  • De temperatuur op 22 april 1913 lag tussen 6,7 °C en 19,2 °C en was gemiddeld 12,8 °C. Er was 9,4 uur zonneschijn (66%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1913: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,1 miljoen inwoners.
    • 4 maart » Woodrow Wilson wordt beëdigd als 28e president van de Verenigde Staten
    • 18 maart » Koning George I van Griekenland wordt vermoord.
    • 29 augustus » Het kabinet-Cort van der Linden volgt het kabinet-Heemskerk op.
    • 10 september » Eerste autoweg van kust tot kust wordt geopend in de Verenigde Staten.
    • 16 september » Oprichting van de Apostolische Prefectuur van de Kleine Soenda-eilanden in Nederlands-Indië.
    • 24 december » Groot spoorwegongeval bij Hooghalen.
  • De temperatuur op 28 oktober 1971 lag tussen 1,3 °C en 12,4 °C en was gemiddeld 6,4 °C. Er was 8,8 uur zonneschijn (89%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet De Jong met als eerste minister P.J.S. de Jong (KVP).
  • Van 5 april 1967 tot dinsdag 6 juli 1971 was er in Nederland het kabinet Biesheuvel I met als eerste minister Mr. B.W. Biesheuvel (ARP).
  • In het jaar 1971: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,1 miljoen inwoners.
    • 7 april » Beate Uhse opent haar eerste buitenlandse seksshop in de Amsterdamse Kalverstraat.
    • 17 april » Bangladesh roept de onafhankelijkheid uit.
    • 23 juni » De zes landen van de EEG en Verenigd Koninkrijk worden het eens over de aansluiting van het VK bij de Euromarkt in 1973.
    • 5 september » Eddy Merckx wordt wereldkampioen wielrennen in Mendrisio.
    • 10 oktober » Verdediger Barry Hulshoff luistert zijn debuut voor het Nederlands voetbalelftal op met een doelpunt in de EK-kwalificatiewedstrijd in Rotterdam tegen de DDR (3-2).
    • 28 december » De nationale munt van Ghana, de cedi, wordt met 43,9 procent gedevalueerd.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia

  • 1956 » Tom Schreurs (59), Nederlands bokser en sportjournalist
  • 1963 » Mart Saar (81), Estisch componist
  • 1971 » Jesus Villamor (56), Filipijns gevechtspiloot en oorlogsheld
  • 1977 » Theo Eerdmans (55), Nederlands quizmaster, journalist en auteur
  • 1986 » John Braine (64), Engels schrijver
  • 1986 » Marga Klompé (74), Nederlands politica, eerste vrouwelijke minister

Over de familienaam Vloemans

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Vloemans.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Vloemans.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Vloemans (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I654747.php : benaderd 28 december 2025), "Johanna Maria Vloemans (1875-1971)".