Stamboom Eijsermans » Johanna Maria van Rooij (± 1900-)

Persoonlijke gegevens Johanna Maria van Rooij 


Gezin van Johanna Maria van Rooij

Zij is getrouwd met Wilhelmus Johannes Cornelius Beerens.

Zij zijn getrouwd op 18 januari 1922 te Tilburg.

Huwelijksregister Tilburg 1922
Bron: burgerlijke standSoort registratie: BS huwelijksakte(Akte)datum: 18-01-1922Plaats: Tilburg
Vader van de bruidegom
Josephus Aloijsius Beerens
Moeder van de bruidegom
Maria Adriana van Erve
Bruidegom
Wilhelmus Johannes Cornelius Beerens
leeftijd 27, geboren te Tilburg
Bruid
Johanna Maria van Rooij
leeftijd 22, geboren te Goirle
Vader van de bruid
N.N.
Moeder van de bruid
Clazina van Rooij
Bronvermelding
Huwelijksregister Tilburg 1922, archiefnummer 550, inventarisnummer 3056, aktenummer 24
Gemeente: Tilburg
Periode: 1922

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johanna Maria van Rooij?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johanna Maria van Rooij

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johanna Maria van Rooij

N.N. N.N.
± 1875-????
Clazina van Rooij
± 1875-????

Johanna Maria van Rooij
± 1900-????

1922

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 januari 1922 lag tussen -2,1 °C en 3,0 °C en was gemiddeld 0,8 °C. Er was 2,5 mm neerslag. Er was 4,7 uur zonneschijn (56%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
    • 12 maart » Verheffing van de Apostolische Prefectuur van de Kleine Soenda-eilanden in Nederlands-Indië tot Apostolisch vicariaat.
    • 11 april » Benoeming van de Nederlander Johannes Olav Smit tot apostolisch vicaris van Noorwegen.
    • 16 april » Duitsland en de Sovjet-Unie ondertekenen het Verdrag van Rapallo.
    • 7 mei » België verslaat het Nederlands voetbalelftal met 2-1.
    • 8 november » Parijse metrolijn 9 voor het eerst geopend.
    • 30 december » Lenin sticht de Unie van Socialistische Sovjet-Republieken.

Over de familienaam Van Rooij


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I652589.php : benaderd 29 december 2025), "Johanna Maria van Rooij (± 1900-)".