Stamboom Eijsermans » Franciscus Josephus Christianaus Mutsaers (± 1910-)

Persoonlijke gegevens Franciscus Josephus Christianaus Mutsaers 


Gezin van Franciscus Josephus Christianaus Mutsaers

Hij is getrouwd met Henrica Johanna Antonetta Cornelia van Vliet.

Zij zijn getrouwd op 21 juni 1943 te Tilburg.

Huwelijksregister Tilburg 1943
Bron: burgerlijke standSoort registratie: BS huwelijksakte
(Akte)datum: 21-06-1943
Plaats: Tilburg
Vader van de bruidegom
Petrus Franciscus Aloijsius Mutsaers
Moeder van de bruidegom
Josephina Cornelia van der Staak
Bruidegom
Franciscus Josephus Christianaus Mutsaers
leeftijd 33, geboren te Tilburg
Bruid
Henrica Johanna Antonetta Cornelia van Vliet
leeftijd 31, geboren te Tilburg
Vader van de bruid
Leonardus Cornelis van Vliet
Moeder van de bruid
Louwieza Maria Friers
Bronvermelding
Huwelijksregister Tilburg 1943, archiefnummer 1297, inventarisnummer 2373, aktenummer 418
Gemeente: Tilburg
Periode: 1943

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Franciscus Josephus Christianaus Mutsaers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Franciscus Josephus Christianaus Mutsaers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Franciscus Josephus Christianaus Mutsaers


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 21 juni 1943 lag tussen 9,5 °C en 18,1 °C en was gemiddeld 14,3 °C. Er was 2,8 mm neerslag gedurende 3,9 uur. Er was 1,8 uur zonneschijn (11%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1943: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 9,1 miljoen inwoners.
    • 23 januari » Britse troepen veroveren Tripoli op de asmogendheden.
    • 2 februari » Het Duitse leger verliest de Slag om Stalingrad van het Rode Leger. Dit is een van de keerpunten van de Tweede Wereldoorlog.
    • 14 februari » Operatie Brandy - nachtelijke Britse commando-operatie tijdens de Tweede Wereldoorlog op Florø, een havenplaats aan de westkust van Noorwegen.
    • 31 maart » Bombardement op het westen van Rotterdam, 326 doden en vierhonderd gewonden.
    • 19 juli » De "open stad" Rome wordt door de geallieerden gebombardeerd.
    • 17 augustus » Conferentie van Quebec begint.

Over de familienaam Mutsaers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Mutsaers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Mutsaers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Mutsaers (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I650886.php : benaderd 27 december 2025), "Franciscus Josephus Christianaus Mutsaers (± 1910-)".