Stamboom Eijsermans » Cornelia Maria van Poppel (± 1879-1958)

Persoonlijke gegevens Cornelia Maria van Poppel 

  • Zij is geboren rond 1879 in Tilburg.
  • Zij is overleden op 10 mei 1958 in Tilburg.
    Overlijdensregister Tilburg 1958
    Bron: burgerlijke standSoort registratie: BS overlijdensakte(Akte)datum: 12-05-1958Plaats: Tilburg
    Overledene
    Cornelia Maria van Poppel
    overleden op 10-05-1958
    gehuwd geweest met Cornelius Mutsaers
    Vader
    Johannes van Poppel
    Moeder
    Huberta van der Velden
    Bronvermelding
    Overlijdensregister Tilburg 1958, archiefnummer 1298, inventarisnummer 4452, aktenummer 442
    Gemeente: Tilburg
    Periode: 1958
  • Een kind van Johannes van Poppel en Hubertta van der Velden
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 24 april 2023.

Gezin van Cornelia Maria van Poppel

Zij is getrouwd met Cornelius Mutsaers.

Zij zijn getrouwd op 8 mei 1917.

Huwelijksregister Tilburg 1917
Bron: burgerlijke standSoort registratie: BS huwelijksakte
(Akte)datum: 08-05-1917
Plaats: Tilburg
Vader van de bruidegom
Norbertus Mutsaers
Moeder van de bruidegom
Johanna Maria de Kort
Bruidegom
Cornelius Mutsaers
leeftijd 39, geboren te Tilburg
Bruid
Cornelia Maria van Poppel
leeftijd 38, geboren te Tilburg
Vader van de bruid
Johannes van Poppel
Moeder van de bruid
Huberta van der Velden
Bronvermelding
Huwelijksregister Tilburg 1917, archiefnummer 550, inventarisnummer 3051, aktenummer 165
Gemeente: Tilburg

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelia Maria van Poppel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelia Maria van Poppel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelia Maria van Poppel

Cornelia Maria van Poppel
± 1879-1958

1917

Cornelius Mutsaers
± 1878-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 mei 1917 lag tussen 2,2 °C en 12,8 °C en was gemiddeld 8,3 °C. Er was 3,5 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1917: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,5 miljoen inwoners.
    • 17 januari » De Verenigde Staten kopen de Maagdeneilanden van Denemarken voor $25 miljoen.
    • 27 januari » Coen de Koning wint voor de tweede keer in successie de Elfstedentocht. Hij doet dit in een parcoursrecord van 9 uur en 53 minuten.
    • 31 maart » De Verenigde Staten nemen de Maagdeneilanden over na betaling van $25 miljoen aan Denemarken.
    • 16 april » Vladimir Lenin keert terug naar Sint-Petersburg na jaren ballingschap.
    • 9 december » De Turken worden door de Britten verslagen. Jeruzalem wordt bevrijd.
    • 20 december » Oprichting van de Tsjeka, een Russische geheime dienst.
  • De temperatuur op 10 mei 1958 lag tussen 13,2 °C en 18,1 °C en was gemiddeld 15,0 °C. Er was 7,7 mm neerslag gedurende 4,2 uur. Er was 4,9 uur zonneschijn (32%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 13 oktober 1956 tot 22 december 1957 was er in Nederland het kabinet Drees III met als eerste minister Dr. W. Drees (PvdA).
  • Van 22 december 1957 tot 19 mei 1959 was er in Nederland het kabinet Beel II met als eerste minister Dr. L.J.M. Beel (KVP).
  • In het jaar 1958: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,1 miljoen inwoners.
    • 20 januari » President Marcos Pérez Jiménez van Venezuela slaat op de vlucht vanwege de opstand tegen zijn regime.
    • 29 juni » Brazilië wint de wereldtitel door gastland Zweden in de finale van het WK voetbal met 5-2 te verslaan.
    • 26 juli » Als negenjarige prins wordt Charles tot Prins van Wales benoemd.
    • 4 november » Kroning van Paus Johannes XXIII in Rome.
    • 24 november » Mali wordt onafhankelijk.
    • 15 december » Paus Johannes XXIII creëert 23 nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse aartsbisschop van Milaan Giovanni Battista Montini, de latere paus Paulus VI.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Poppel


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I650850.php : benaderd 11 februari 2026), "Cornelia Maria van Poppel (± 1879-1958)".