Stamboom Eijsermans » Adriaan Grimminck (± 1876-????)

Persoonlijke gegevens Adriaan Grimminck 


Gezin van Adriaan Grimminck

Hij is getrouwd met Joanna Engelina Josephina Pistorius.

Zij zijn getrouwd op 13 april 1904 te Tilburg.

Huwelijksregister Tilburg 1904
Bron: burgerlijke standSoort registratie: BS huwelijksakte
(Akte)datum: 13-04-1904
Plaats: Tilburg
Vader van de bruidegom
Jan Grimminck
Moeder van de bruidegom
Cornelia Vermeulen
Bruidegom
Adriaan Grimminck
leeftijd 28, geboren te 's-Heer Arendskerke
Bruid
Joanna Engelina Josephina Pistorius
leeftijd 23, geboren te Tilburg
Vader van de bruid
Adriaan Pistorius
Moeder van de bruid
Adriana Engelina de Roij
Bronvermelding
Huwelijksregister Tilburg 1904, archiefnummer 550, inventarisnummer 3041, aktenummer 52
Gemeente: Tilburg
Periode: 1904

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adriaan Grimminck?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adriaan Grimminck

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adriaan Grimminck

Jan Grimminck
± 1850-????
Cornelia Vermeulen
± 1850-????

Adriaan Grimminck
± 1876-????

1904

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 april 1904 lag tussen 7,6 °C en 18,3 °C en was gemiddeld 11,6 °C. Er was 1,4 uur zonneschijn (10%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
    • 20 februari » Manuel Amador Guerrero treedt aan als eerste president van het onafhankelijke Panama. De volgende dag ondertekent hij een verdrag, dat de Amerikanen tegen een betaling van $ 10 miljoen de zeggenschap geeft over het Panamakanaal.
    • 12 april » De Franse gebroeders Dufaux beproeven met succes het prototype van de helikopter.
    • 21 mei » Oprichting in Parijs van de Wereldvoetbalbond FIFA, de Fédération Internationale de Football Association. Oprichters zijn de Nederlander Carl Hirschman en de Fransman Robert Guérin. De Engelsen zien op dat moment nog niets in zo'n bond.
    • 10 augustus » Priesterwijding van Angelo Roncalli in Rome.
    • 8 oktober » Een zware storm raast langs de Nederlandse kust. Verscheidene vissersvaartuigen zinken. Alleen uit Urk al komen 14 vissers om het leven.
    • 5 november » De Engelse atleet Alfred Shrubb vestigt het werelduurrecord atletiek in Glasgow: in één uur tijd loopt hij 18742 m.

Over de familienaam Grimminck


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I650561.php : benaderd 27 december 2025), "Adriaan Grimminck (± 1876-????)".