Stamboom Eijsermans » Cornelis Wilhelmus Dijonisius van Loon (± 1893-????)

Persoonlijke gegevens Cornelis Wilhelmus Dijonisius van Loon 


Gezin van Cornelis Wilhelmus Dijonisius van Loon

Hij is getrouwd met Elisabeth Maria Ansems.

Zij zijn getrouwd op 2 juni 1915 te Tilburg.

Huwelijksregister Tilburg 1915
Bron: burgerlijke standSoort registratie: BS huwelijksakte
(Akte)datum: 02-06-1915
Plaats: Tilburg
Vader van de bruidegom
Cornelis van Loon
Moeder van de bruidegom
Maria van Gestel
Bruidegom
Cornelius Wilhelmus Dijonisius van Loon
leeftijd 22, geboren te Tilburg
Bruid
Elisabeth Maria Ansems
leeftijd 21, geboren te Tilburg
Vader van de bruid
Jan Baptist Ansems
Moeder van de bruid
Elisabeth Cornelia van Loosdregt
Bronvermelding
Huwelijksregister Tilburg 1915, archiefnummer 550, inventarisnummer 3049, aktenummer 121
Gemeente: Tilburg
Periode: 1915

Kind(eren):


Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Cornelis Wilhelmus Dijonisius van Loon?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Cornelis Wilhelmus Dijonisius van Loon

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Cornelis Wilhelmus Dijonisius van Loon

Cornelis Wilhelmus Dijonisius van Loon
± 1893-????

1915

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 juni 1915 lag tussen 5,1 °C en 20,8 °C en was gemiddeld 14,3 °C. Er was 13,5 uur zonneschijn (82%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1915: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,3 miljoen inwoners.
    • 31 januari » Duitsland zet tijdens de Eerste Wereldoorlog voor het eerst gifgas in, in Polen tegen de Russen.
    • 20 februari » (VS) - Onder het motto Panama-Pacific wordt in San Francisco de 20e wereldtentoonstelling geopend.
    • 17 april » Op 17 april 1915 werden zware mijnladingen onder de Duitse stellingen op Hill 60 tot ontploffing gebracht, het begin van de Tweede Slag om Ieper
    • 24 april » De Armeense Genocide begint.
    • 3 mei » Rome zegt het drievoudig bondgenootschap met Duitsland en Oostenrijk-Hongarije op en verklaart op 23 mei de oorlog aan de Donaumonarchie.
    • 5 september » Begin van de Zimmerwaldconferentie.

Over de familienaam Van Loon

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Loon.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Loon.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Loon (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I650473.php : benaderd 27 december 2025), "Cornelis Wilhelmus Dijonisius van Loon (± 1893-????)".