Stamboom Eijsermans » N.N. Mannaerts (1914)

Persoonlijke gegevens N.N. Mannaerts

  • Hij/zij is geboren (stillborn) op 18 december 1914 (doodgeboren) in Tilburg.
  • Hij/zij is overleden op 18 december 1914 in Tilburg.
    Overlijdensregister Tilburg 1914
    Bron: burgerlijke standSoort registratie: BS overlijdensakte(Akte)datum: 18-12-1914Plaats: Tilburg
    Bijzonderheden:
    Levenloos kind.

    Overledene
    N.N. Mannaerts
    overleden op 18-12-1914
    Vader
    Joannes Henricus Maria Mannaerts
    Moeder
    Louisa Cornelia Maria Pessers
    Bronvermelding
    Overlijdensregister Tilburg 1914, archiefnummer 550, inventarisnummer 3188, aktenummer 793
    Gemeente: Tilburg
    Periode: 1914
  • Een kind van Joannes Henricus Maria Mannaerts en Louisa Cornelia Maria Pessers
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 8 april 2023.

Gezin van N.N. Mannaerts

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot N.N. Mannaerts?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk N.N. Mannaerts

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van N.N. Mannaerts


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 18 december 1914 lag tussen 4,5 °C en 6,2 °C en was gemiddeld 5,1 °C. Er was 3,9 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 6 Bft (krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 1 januari » De eerste regelmatige luchtlijn ter wereld wordt in Florida in gebruik genomen.
    • 5 januari » In de autofabrieken van Henry Ford wordt de achturige werkdag ingevoerd.
    • 13 mei » Bisschopswijding van Laurentius Schrijnen, bisschop van Roermond.
    • 30 juni » Gandhi wordt gearresteerd in zijn anti-apartheidsstrijd in Zuid-Afrika.
    • 1 november » Bisschopswijding van Petrus Hopmans, Nederlands bisschop van Breda.
    • 10 november » De Duitsers bezetten Diksmuide tijdens de Slag om de IJzer in de Eerste Wereldoorlog.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Mannaerts


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I650220.php : benaderd 27 december 2025), "N.N. Mannaerts (1914)".