Stamboom Eijsermans » Antonius Cornelis Henricus Dona (± 1910-)

Persoonlijke gegevens Antonius Cornelis Henricus Dona 


Gezin van Antonius Cornelis Henricus Dona

Hij is getrouwd met Francisca Adriana Cornelia Knicknie.

Zij zijn getrouwd op 4 mei 1937 te Tilburg.

Huwelijksregister Tilburg 1937
Bron: burgerlijke standSoort registratie: BS huwelijksakte
(Akte)datum: 04-05-1937
Plaats: Tilburg
Vader van de bruidegom
Cornelis Henricus Dona
Moeder van de bruidegom
Susanna Helena Bos
Bruidegom
Antonius Cornelis Henricus Dona
leeftijd 27, geboren te Schoten, gem. Haarlem
Bruid
Francisca Adriana Cornelia Knicknie
leeftijd 27, geboren te Tilburg
Vader van de bruid
Jacobus Clemens Knicknie
Moeder van de bruid
Wilhelmina Oerlemans
Bronvermelding
Huwelijksregister Tilburg 1937, archiefnummer 405, inventarisnummer 551, aktenummer 161
Gemeente: Tilburg
Periode: 1937

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Antonius Cornelis Henricus Dona?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Antonius Cornelis Henricus Dona

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Antonius Cornelis Henricus Dona

Hendrik Dona
± 1860-????
Susanna Helena Bos
± 1885-????

Antonius Cornelis Henricus Dona
± 1910-????

1937

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 4 mei 1937 lag tussen 9,7 °C en 20,1 °C en was gemiddeld 14,6 °C. Er was 0,1 mm neerslag gedurende 0,1 uur. Er was 11,4 uur zonneschijn (76%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 31 juli 1935 tot 24 juni 1937 was er in Nederland het kabinet Colijn III met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • In het jaar 1937: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,6 miljoen inwoners.
    • 18 maart » Een ontploffing in een schoolgebouw in New London veroorzaakt een instorting en meer dan 450 doden.
    • 27 mei » De Golden Gate Bridge gaat open voor het verkeer.
    • 28 mei » Het Britse kabinet van Neville Chamberlain treedt aan.
    • 3 juni » De Engelse ex-koning Eduard VIII trouwt met zijn grote liefde Wallis Simpson. De verliefde koning mocht van de Engelse regering niet met haar trouwen omdat Wallis reeds gescheiden was en bovendien was zij Amerikaanse. De koning deed daarom eind 1936 afstand van de troon. Het echtpaar gaat vanaf dan verder leven als Hertog en Hertogin van Windsor in Frankrijk.
    • 4 juni » Introductie van de winkelwagen door supermarkteigenaar Sylvan Goldman.
    • 11 juli » De Nederlander J.K. Hoekstra vestigt het huidige Nederlandse record zweefvliegen (duurvlucht) door 24 uur en 3 minuten in de lucht te blijven.

Over de familienaam Dona

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Dona.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Dona.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Dona (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I649975.php : benaderd 11 februari 2026), "Antonius Cornelis Henricus Dona (± 1910-)".