Stamboom Eijsermans » Josephus Adrianus Jacobus van Oudheusden (± 1915-)

Persoonlijke gegevens Josephus Adrianus Jacobus van Oudheusden 


Gezin van Josephus Adrianus Jacobus van Oudheusden

Hij is getrouwd met Elsa Marie Hoffman.

Zij zijn getrouwd op 8 september 1941 te Tilburg.

Huwelijksregister Tilburg 1941
Bron: burgerlijke standSoort registratie: BS huwelijksakte
(Akte)datum: 08-09-1941
Plaats: Tilburg
Vader van de bruidegom
Jacobus Joannes van Oudheusden
Moeder van de bruidegom
Gerdina Paulina van Gool
Bruidegom
Josephus Adrianus Jacobus van Oudheusden
leeftijd 26, geboren te Tilburg
Bruid
Elsa Marie Hoffman
leeftijd 25, geboren te Neu Erlaa (Duitsland)
Vader van de bruid
Gustav Reinhold Hoffman
Moeder van de bruid
Katharina Bauer
Bronvermelding
Huwelijksregister Tilburg 1941, archiefnummer 405, inventarisnummer 555, aktenummer 595
Gemeente: Tilburg
Periode: 1941

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Josephus Adrianus Jacobus van Oudheusden?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Josephus Adrianus Jacobus van Oudheusden

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Josephus Adrianus Jacobus van Oudheusden

Maria de Kok
± 1850-1894

Josephus Adrianus Jacobus van Oudheusden
± 1915-????

1941

Elsa Marie Hoffman
± 1914-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 8 september 1941 lag tussen 8,1 °C en 17,4 °C en was gemiddeld 12,6 °C. Er was 3,4 uur zonneschijn (26%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 3 september 1940 tot 27 juli 1941 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy I met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • Van 27 juli 1941 tot 23 februari 1945 was er in Nederland het kabinet Gerbrandy II met als eerste minister Prof. dr. P.S. Gerbrandy (ARP).
  • In het jaar 1941: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,9 miljoen inwoners.
    • 4 februari » De Maasbode wordt door de Duitse bezetter verboden en verschijnt niet meer.
    • 9 maart » Begin van het dagboek van Etty Hillesum.
    • 15 maart » Stichting van het Onafhankelijkheidsfront, de belangrijkste verzetsorganisatie van België, op initiatief van de Kommunistische Partij van België (KPB).
    • 18 mei » Nadat Kroatië door de nazi's tot koninkrijk was verheven, wordt de hertog van Spoleto tot koning gekroond. Hij neemt de naam Tomislav II van Kroatië aan.
    • 30 juni » Wegvoering van de Nederlandse ex-premier Colijn door de Duitsers.
    • 23 september » Eerste gasexperimenten in Auschwitz.

Over de familienaam Van Oudheusden


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I649046.php : benaderd 28 december 2025), "Josephus Adrianus Jacobus van Oudheusden (± 1915-)".