Stamboom Eijsermans » Alouisius Joannes Bogaers (± 1893-????)

Persoonlijke gegevens Alouisius Joannes Bogaers 


Gezin van Alouisius Joannes Bogaers

Hij is getrouwd met Francisca Maria van Berkel.

Zij zijn getrouwd op 3 februari 1920 te Tilburg.

Huwelijksregister Tilburg 1920
Bron: burgerlijke standSoort registratie: BS huwelijksakte
(Akte)datum: 03-02-1920
Plaats: Tilburg
Vader van de bruidegom
Johannes Cornelis Bogaers
Moeder van de bruidegom
Cornelia Verberne
Bruidegom
Alouisius Joannes Bogaers
leeftijd 27, geboren te Tilburg
Bruid
Francisca Maria van Berkel
leeftijd 25, geboren te Tilburg
Vader van de bruid
Josephus Leonardus van Berkel
Moeder van de bruid
Huberta Josephina Hopmans
Bronvermelding
Huwelijksregister Tilburg 1920, archiefnummer 550, inventarisnummer 3054, aktenummer 47
Gemeente: Tilburg
Periode: 1920

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Alouisius Joannes Bogaers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Alouisius Joannes Bogaers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Alouisius Joannes Bogaers

Johannes Verberne
± 1825-1881

Alouisius Joannes Bogaers
± 1893-????

1920

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 februari 1920 lag tussen 2,3 °C en 9,8 °C en was gemiddeld 5,4 °C. Er was 7,5 uur zonneschijn (82%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1920: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,8 miljoen inwoners.
    • 10 januari » Verdrag van de Volkenbond(Covenant of the League of Nations) in werking getreden.
    • 29 juni » Bij Den Oever wordt de eerste bak zand in zee gestort voor de Amsteldiepdijk naar Wieringen. Dit kan gezien worden als voorbereiding voor de Afsluitdijk.
    • 15 augustus » Oprichting van de Albanese voetbalclub SK Tirana.
    • 24 augustus » De Amerikaanse zwemmer Duke Kahanamoku scherpt in Antwerpen zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.00,4. Het oude record - 1 seconde trager - stond sinds 9 augustus 1918 op zijn naam.
    • 5 september » België - Eerste IJzerbedevaart.
    • 11 december » De staat neemt de spoorwegmaatschappijen Hollandsche IJzeren Spoorweg-Maatschappij en de Maatschappij tot Exploitatie van Staatsspoorwegen over.

Over de familienaam Bogaers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Bogaers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Bogaers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Bogaers (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I648910.php : benaderd 26 december 2025), "Alouisius Joannes Bogaers (± 1893-????)".