Stamboom Eijsermans » Anna Cornelia Maria Brocken (± 1901-)

Persoonlijke gegevens Anna Cornelia Maria Brocken 


Gezin van Anna Cornelia Maria Brocken

Zij is getrouwd met Cornelis Josephus Zebregs.

Zij zijn getrouwd op 17 oktober 1923 te Tilburg.

Huwelijksregister Tilburg 1923
Bron: burgerlijke standSoort registratie: BS huwelijksakte(Akte)
datum: 17-10-1923
Plaats: Tilburg
Vader van de bruidegom: Arnoldus Zebregs
Moeder van de bruidegom: Johanna Fiers
Bruidegom: Cornelis Josephus Zebregs
leeftijd 27, geboren te Tilburg
Bruid: Anna Cornelia Maria Brocken
leeftijd 22, geboren te Tilburg
Vader van de bruid: Adrianus Martinus Brocken
Moeder van de bruid: Maria van Mechelen
Bronvermelding: Huwelijksregister Tilburg 1923,
archiefnummer 550, inventarisnummer 3057, aktenummer 450
Gemeente: Tilburg
Periode: 1923

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Anna Cornelia Maria Brocken?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Anna Cornelia Maria Brocken

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Anna Cornelia Maria Brocken

Maria van Mechelen
± 1870-????

Anna Cornelia Maria Brocken
± 1901-????

1923

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 17 oktober 1923 lag tussen 3,3 °C en 12,6 °C en was gemiddeld 9,3 °C. Er was 2,2 uur zonneschijn (21%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1923: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,1 miljoen inwoners.
    • 2 februari » Verheffing van het Rooms-katholieke Apostolisch vicariaat Siberië in de Sovjet-Unie tot Bisdom Vladivostok.
    • 23 mei » Oprichting van Sabena, de nationale luchtvaartmaatschappij van België.
    • 14 juni » Warren G. Harding gebruikt als eerste Amerikaanse president de radio.
    • 14 september » Miguel Primo de Rivera wordt dictator van Spanje.
    • 24 oktober » Oprichting van de Albanese voetbalclub KS Flamurtari Vlorë.
    • 12 november » Adolf Hitler wordt gearresteerd wegens zijn mislukte poging om op 8 november de macht te grijpen.

Over de familienaam Brocken

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Brocken.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Brocken.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Brocken (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I648236.php : benaderd 26 december 2025), "Anna Cornelia Maria Brocken (± 1901-)".