Stamboom Eijsermans » Gerardus van Gorkom

Persoonlijke gegevens Gerardus van Gorkom 


Gezin van Gerardus van Gorkom

Hij is getrouwd met Adriana Broeders.

Zij zijn getrouwd op 7 mei 1894 te Loon op Zand.

E-mail
Huwelijksregister Loon op Zand 1894

Bron: burgerlijke standSoort registratie: BS huwelijksakte(Akte)datum: 07-05-1894
Plaats: Loon op Zand

Vader van de bruidegom
Hendrik van Gorkom
Moeder van de bruidegom
Hendrina Kroot
Bruidegom
Gerardus van Gorkom geboren 04-03-1865 te Loon op Zand
Bruid
Adriana Broeders geboren 05-02-1859 te Loon op Zand
Vader van de bruid
Adriaan Broeders
Moeder van de bruid
Arnolda van der Velden
Bronvermelding
Huwelijksregister Loon op Zand 1894, archiefnummer 50, inventarisnummer 4856, aktenummer 16
Gemeente: Loon op Zand
Periode: 1894

Kind(eren):

  1. Adriana van Gorkom  ± 1901-

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Gerardus van Gorkom?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!

Voorouders (en nakomelingen) van Gerardus van Gorkom

Gerrit van Gorkom
± 1795-????
Anthonia de Jong
± 1805-????
Hendrik van Gorkom
± 1822-????
Henderina Kroot
± 1834-????

Gerardus van Gorkom

1894
Adriana van Gorkom
± 1901-????

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 7 mei 1894 lag rond de 10,1 °C. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 97%. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Regentes Emma (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1898 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 21 augustus 1891 tot 9 mei 1894 was er in Nederland het kabinet Van Tienhoven met als eerste minister Mr. G. van Tienhoven (unie-liberaal).
  • Van 9 mei 1894 tot 27 juli 1897 was er in Nederland het kabinet Roëll met als eerste minister Jonkheer mr. J. Roëll (oud-liberaal).
  • In het jaar 1894: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,1 miljoen inwoners.
    • 6 februari » Een officieel bondselftal komt voor de eerste maal in een internationale voetbalwedstrijd in actie. Op het exercitieterrein der dienstdoende schutterij aan de Linker Rottekade in Rotterdam wordt met 1-0 verloren van Felixtowe Club.
    • 12 maart » Coca-Cola wordt voor het eerst in flessen verkocht.
    • 14 april » Thomas Edison geeft een demonstratie met de kinetoscoop, een soort voorloper van de filmprojector.
    • 6 juni » Oprichting van de Duitse voetbalclub Karlsruher SC.
    • 24 juni » Het IOC besluit elke vier jaar Olympische Spelen te organiseren.
    • 4 juli » Oprichting van de Zwitserse voetbalclub FC La Chaux-de-Fonds.

Over de familienaam Van Gorkom


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I647692.php : benaderd 27 december 2025), "Gerardus van Gorkom".