Stamboom Eijsermans » Josephus Adrianus Johannes van den Hout (1904-1960)

Persoonlijke gegevens Josephus Adrianus Johannes van den Hout 

  • Hij is geboren op 22 januari 1904 in Tilburg.
  • Hij is overleden op 22 augustus 1960 in Tilburg, hij was toen 56 jaar oud.
    Bidprentjes - Letter H

    Bron: bidprentjesverzamelingSoort registratie: bidprentje(Akte)datum: 22-08-1960
    Plaats: Tilburg

    Relatie
    Clara Johanna Francisca Denissen
    Overledene
    Josephus Adrianus Joannes van den Hout geboren 22-01-1904 te Tilburg , overleden op 22-08-1960 te Tilburg
    Bidprentjes - Letter H, archiefnummer 410
    Periode: 1763-2014
  • Een kind van Dionisius van den Hout en Antonetta Maria van Pelt
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 4 december 2018.

Gezin van Josephus Adrianus Johannes van den Hout

(1) Hij is getrouwd met Maria Joanna Baptista van Geloven.

Zij zijn getrouwd op 7 januari 1929 te Tilburg, hij was toen 24 jaar oud.

Huwelijksakte Josephus Adrianus Joannes van den Hout 07-01-1929 Tilburg
Gemeente Tilburg
Brontype boek
Registernaam Huwelijksregister 1929
Code TB_H_1929
Periode register 1929
Aktenummer 10
Plaats Tilburg
Datum 07-01-1929

Bruidegom Josephus Adrianus Joannes van den Hout
Geboorteplaats Tilburg
Leeftijd 24

Bruid Maria Joanna Baptista van Geloven
Geboorteplaats Tilburg
Leeftijd 25

Vader bruidegom Dionisius van den Hout

Moeder bruidegom Antonetta Maria van Pelt

Vader bruid Johannes Cornelis van Geloven

Moeder bruid Elisabeth Maria Hamers

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)


(2) Hij is getrouwd met Clara Johanna Francisca Denissen.

Zij zijn getrouwd op 4 juli 1939 te Tilburg, hij was toen 35 jaar oud.

Huwelijksregister 1939

Bron: burgerlijke standregisterSoort registratie: huwelijksakte(Akte)datum: 04-07-1939
Plaats: Tilburg

Vader van de bruidegom
Dionisius van den Hout
Moeder van de bruidegom
Antonetta Maria van Pelt
Bruidegom
Josephus Adrianus Joannes van den Hout 35 oud, geboren te Tilburg

Diversen: Eerder weduwnaar van: van Geloven, Maria Joanna Baptista
Bruid
Clara Johanna Francisca Denissen 26 oud, geboren te Berkel-Enschot
Vader van de bruid: Johannes Hendrikus Denissen
Moeder van de bruid: Johanna Maria Josepha van Pelt
Huwelijksregister 1939, archiefnummer 16, aktenummer 391
Gemeente: Tilburg
Periode: 1939

Kind(eren):

  1. (Niet openbaar)
  2. (Niet openbaar)
  3. (Niet openbaar)
  4. (Niet openbaar)

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Josephus Adrianus Johannes van den Hout?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Josephus Adrianus Johannes van den Hout

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Josephus Adrianus Johannes van den Hout


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 januari 1904 lag tussen -2,3 °C en 2,4 °C en was gemiddeld 0,1 °C. Er was 1,4 uur zonneschijn (16%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
    • 4 februari » De stoomtrawler Judith uit Vlaardingen vergaat, 9 doden.
    • 7 februari » Een groot deel van de Amerikaanse stad Baltimore brandt af.
    • 20 februari » Manuel Amador Guerrero treedt aan als eerste president van het onafhankelijke Panama. De volgende dag ondertekent hij een verdrag, dat de Amerikanen tegen een betaling van $ 10 miljoen de zeggenschap geeft over het Panamakanaal.
    • 3 maart » Keizer Wilhelm II van Duitsland wordt de eerste persoon die een politieke opname maakt met behulp van Thomas Edisons cilinder.
    • 12 april » De Franse gebroeders Dufaux beproeven met succes het prototype van de helikopter.
    • 8 oktober » Een zware storm raast langs de Nederlandse kust. Verscheidene vissersvaartuigen zinken. Alleen uit Urk al komen 14 vissers om het leven.
  • De temperatuur op 4 juli 1939 lag tussen 11,5 °C en 25,4 °C en was gemiddeld 19,3 °C. Er was 11,2 uur zonneschijn (67%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 25 juli 1939 tot 10 augustus 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn V met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1939: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,7 miljoen inwoners.
    • 26 januari » Troepen van Francisco Franco nemen Barcelona in tijdens de Spaanse Burgeroorlog.
    • 12 februari » Het Peruviaans voetbalelftal wint voor de eerste keer de Copa América door in de slotwedstrijd met 2-1 te winnen van Uruguay.
    • 7 april » Italië valt Albanië binnen.
    • 13 juni » Verheffing van de Apostolische Prefectuur Benkoelen in Nederlands-Indië tot Apostolisch vicariaat Palembang.
    • 27 augustus » Het Slowaaks voetbalelftal speelt de eerste interland uit de geschiedenis. In Bratislava wordt Duitsland met 2-0 verslagen.
    • 29 september » Polen wordt verdeeld tussen nazi-Duitsland en de Sovjet-Unie.
  • De temperatuur op 22 augustus 1960 lag tussen 14,3 °C en 25,9 °C en was gemiddeld 19,7 °C. Er was 5,5 mm neerslag gedurende 0,8 uur. Er was 6,9 uur zonneschijn (48%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 mei 1959 tot 24 juli 1964 was er in Nederland het kabinet De Quay met als eerste minister Prof. dr. J.E. de Quay (KVP).
  • In het jaar 1960: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 11,4 miljoen inwoners.
    • 14 januari » Kadebreuk in Tuindorp Oostzaan leidt ertoe dat het hele tuindorp wordt geëvacueerd en wekenlang blank staat. Het Rampenfonds start een nationale inzameling.
    • 1 mei » Gary Powers wordt, vliegend in een U-2, boven de Sovjet-Unie neergeschoten.
    • 11 mei » Nazi-kopstuk Adolf Eichmann wordt in Argentinië door de Israëlische geheime dienst de Mossad opgepakt
    • 19 juni » Peñarol wint de eerste editie van de Copa Libertadores. In de finale over twee wedstrijden is de voetbalclub uit Uruguay te sterk voor het Paraguayaanse Olimpia Asunción.
    • 10 juli » De Sovjet-Unie wint in Parijs de allereerste Europese titel door Joegoslavië na verlenging met 2-1 te verslaan in de finale van het EK voetbal.
    • 15 december » Koning Boudewijn van België trouwt met de Spaanse gravin Fabiola Mora y Aragón.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van den Hout


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I64764.php : benaderd 24 december 2025), "Josephus Adrianus Johannes van den Hout (1904-1960)".