Stamboom Eijsermans » Adrianus van den Broek (± 1900-)

Persoonlijke gegevens Adrianus van den Broek 


Gezin van Adrianus van den Broek

Hij is getrouwd met Petronella Cornelia van Gestel.

Zij zijn getrouwd op 10 mei 1928 te Hilvarenbeek.

Huwelijksregister Hilvarenbeek 1928
Bron: burgerlijke standSoort registratie: BS huwelijksakte(Akte)datum: 10-05-1928
Plaats: Hilvarenbeek
Vader van de bruidegom
Petrus van den Broek
Moeder van de bruidegom
Hendrika Schoonis
Bruidegom
Adrianus van den Broek leeftijd 28, geboren te Hilvarenbeek
Bruid
Petronella Cornelia van Gestel leeftijd 24, geboren te Hilvarenbeek
Vader van de bruid
Jan Cornelis van Gestel
Moeder van de bruid
Maria Heuvelmans
Bronvermelding
Huwelijksregister Hilvarenbeek 1928, archiefnummer 550, inventarisnummer 1678, aktenummer 11
Gemeente: Hilvarenbeek
Periode: 1928

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adrianus van den Broek?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adrianus van den Broek

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adrianus van den Broek

Hendrika Schoonis
± 1875-????

Adrianus van den Broek
± 1900-????

1928

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 mei 1928 lag tussen -1,0 °C en 11,6 °C en was gemiddeld 4,8 °C. Er was 0,8 mm neerslag. Er was 10,1 uur zonneschijn (66%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
    • 25 juni » Oprichting van de Kroatische voetbalclub NK Inter Zaprešić onder de naam NK Sava.
    • 15 juli » De Luxemburgse wielrenner Nicolas Frantz wint de 22e editie van de Ronde van Frankrijk.
    • 11 augustus » Marie Braun wint tijdens de Olympische Spelen van Amsterdam goud op de 100 meter rugslag. Ook ruiter Charles Pahud de Mortanges, de ruiterequipe en bokser Bep van Klaveren winnen goud.
    • 25 augustus » Oprichting van de Uruguayaanse voetbalclub Club Atlético Batacazo, de voorloper van Deportivo Maldonado.
    • 29 augustus » Oprichting van de Hondurese voetbalclub Club Deportivo Motagua uit de hoofdstad Tegucigalpa.
    • 2 oktober » Opus Dei (een rooms-katholieke prelatuur) wordt opgericht.

Over de familienaam Van den Broek


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I647618.php : benaderd 29 december 2025), "Adrianus van den Broek (± 1900-)".