Stamboom Eijsermans » Maria Anna Paridaens (± 1892-????)

Persoonlijke gegevens Maria Anna Paridaens 


Gezin van Maria Anna Paridaens

Zij is getrouwd met Gerrit Knoppert.

Zij zijn getrouwd op 3 oktober 1932 te Tilburg.

Huwelijksregister Tilburg 1932
Bron: burgerlijke standSoort registratie: BS huwelijksakte(Akte)datum: 03-10-1932
Plaats: Tilburg
Bijzonderheden:
Weduwnaar van Mietje van 't Klooster.

Vader van de bruidegom
Willem Knoppert
Moeder van de bruidegom
Metje Verschuur
Bruidegom
Gerrit Knoppert leeftijd 53, geboren 0000 te Eemnes
Bruid
Maria Anna Paridaens leeftijd 40, geboren 0000 te Tilburg
Vader van de bruid
Adrianus Petrus Paridaens
Moeder van de bruid
Johanna Maria van Spaendonk
Bronvermelding
Huwelijksregister Tilburg 1932, archiefnummer 550, inventarisnummer 3061, aktenummer 429
Gemeente: Tilburg
Periode: 1932

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Anna Paridaens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Anna Paridaens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Anna Paridaens

Maria Anna Paridaens
± 1892-????

1932

Gerrit Knoppert
± 1879-????


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 oktober 1932 lag tussen 3,3 °C en 12,5 °C en was gemiddeld 8,5 °C. Er was 2,9 mm neerslag gedurende 2,6 uur. Er was 0,7 uur zonneschijn (6%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 7 februari » James Chadwick publiceert in het tijdschrift Nature voor het eerst over het neutron, een deeltje zonder elektrische lading dat voorkomt in atoomkernen.
    • 13 maart » Nederland speelt zijn eerste officiële rugbyinterland. In Amsterdam wordt met 6-6 gelijkgespeeld tegen België.
    • 29 mei » Oprichting van de Centrale Organisatie van Voetbal Scheidsrechters.
    • 28 juni » In België wordt de eerste taalwet in stemming gebracht.
    • 5 juli » Antonio de Oliveira Salazar wordt minister-president van Portugal.
    • 20 november » Aardbeving bij Uden met een sterkte van 5,0 op de Schaal van Richter.

Over de familienaam Paridaens


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I647298.php : benaderd 28 december 2025), "Maria Anna Paridaens (± 1892-????)".