Stamboom Eijsermans » Egidius Johannes Martens (± 1898-????)

Persoonlijke gegevens Egidius Johannes Martens 


Gezin van Egidius Johannes Martens

Hij is getrouwd met Anna Antonia van den Hout.

Zij zijn getrouwd op 22 april 1924 te Tilburg.

Huwelijksregister Tilburg 1924
Bron: burgerlijke standSoort registratie: BS huwelijksakte(Akte)datum: 22-04-1924
Plaats: Tilburg
Vader van de bruidegom
Cornelis Martens
Moeder van de bruidegom
Lamberta van de Ven
Bruidegom
Egidius Johannes Martens leeftijd 26, geboren 0000 te Mierlo
Bruid
Anna Antonia van den Hout leeftijd 22, geboren 0000 te Tilburg
Vader van de bruid
Hubertus Theodorus van den Hout
Moeder van de bruid
Antonia Maria van Hoof
Bronvermelding
Huwelijksregister Tilburg 1924, archiefnummer 550, inventarisnummer 3057, aktenummer 92
Gemeente: Tilburg
Periode: 1924

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Egidius Johannes Martens?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Egidius Johannes Martens

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Egidius Johannes Martens

Cornelis Martens
± 1870-????

Egidius Johannes Martens
± 1898-????

1924

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 22 april 1924 lag tussen 2,1 °C en 6,5 °C en was gemiddeld 4,8 °C. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1924: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,2 miljoen inwoners.
    • 3 februari » Canada verslaat de Verenigde Staten met 6-1 in de finale van het Olympisch ijshockeytoernooi in Chamonix-Mont-Blanc, en prolongeert daarmee tevens de wereldtitel.
    • 17 februari » Johnny Weissmuller verbetert in Miami zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 57,4. Het oude record (58,6) stond sinds 9 juli 1922 op naam van de Amerikaanse zwemmer en latere filmster (Tarzan).
    • 6 september » Mislukte aanslag op de Italiaanse fascistenleider Mussolini.
    • 20 september » In Duitsland wordt het Gotische schrift officieel vervangen door het Latijnse.
    • 9 oktober » Opening van stadion Soldier Field in de Amerikaanse stad Chicago.
    • 30 oktober » Wereldspaardag is 30 oktober 1924 in het leven geroepen op het eerste internationale spaarbankcongres van de Wereldvereniging van Spaarbanken in Milaan, Italië. De dag is bedoeld om mensen wereldwijd bewust te maken van het belang van sparen.

Over de familienaam Martens

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Martens.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Martens.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Martens (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I647290.php : benaderd 28 december 2025), "Egidius Johannes Martens (± 1898-????)".