Stamboom Eijsermans » Leonardus Franciscus Petrus van Herk (1910-)

Persoonlijke gegevens Leonardus Franciscus Petrus van Herk 

  • Hij is geboren op 5 augustus 1910 in Tilburg.
    Geboorteregister 1910

    Bron: burgerlijke standregisterSoort registratie: geboorteakte(Akte)datum: 05-08-1910
    Plaats: Tilburg

    Zoon
    Leonardus Franciscus Petrus van Herk geboren 05-08-1910 te Tilburg
    Vader
    Norbertus Leonardus van Herk
    Moeder
    Henrica Groenen
    Bronvermelding
    Geboorteregister 1910, archiefnummer 16, aktenummer 1094
    Gemeente: Tilburg
    Periode: 1910
  • Een kind van Norbertus Leonardus van Herk en Henrica Groenen
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 10 december 2018.

Gezin van Leonardus Franciscus Petrus van Herk

Hij is getrouwd met Elisabeth Catharina Johanna Maria van de Sande.

Zij zijn getrouwd op 23 oktober 1939 te Tilburg, hij was toen 29 jaar oud.

Huwelijksregister 1939

Bron: burgerlijke standregisterSoort registratie: huwelijksakte(Akte)datum: 23-10-1939
Plaats: Tilburg

Vader van de bruidegom
Norbertus Leonardus van Herk
Moeder van de bruidegom
Henrica Groenen
Bruidegom
Leonardus Franciscus Petrus van Herk 29 oud, geboren te Tilburg
Bruid
Elisabeth Catharina Johanna Maria van de Sande 29 oud, geboren te Tilburg
Vader van de bruid
Petrus Joannes van de Sande
Moeder van de bruid
Maria Francisca van Belkom
Bronvermelding
Huwelijksregister 1939, archiefnummer 16, aktenummer 676
Gemeente: Tilburg
Periode: 1939

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Leonardus Franciscus Petrus van Herk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Leonardus Franciscus Petrus van Herk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Leonardus Franciscus Petrus van Herk

Hendrikus Groenen
± 1848-1922

Leonardus Franciscus Petrus van Herk
1910-????

1939

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 5 augustus 1910 lag tussen 12,1 °C en 15,6 °C en was gemiddeld 14,0 °C. Er was 20,2 mm neerslag. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 26 januari » De Seine treedt buiten haar oevers, waardoor de Parijse metro onder water loopt.
    • 15 april » Charles Daniels scherpt in New York zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag aan tot 1.02,8. Het oude record stond sinds 20 juli 1908 op naam van de Amerikaanse zwemmer.
    • 25 mei » Expositie van Les Indépendants in Parijs.
    • 1 juli » Verheffing van het rooms-katholieke bisdom Ispahan (Isfahan) in Fars tot aartsbisdom Ispahan (Latijn).
    • 19 september » In Amsterdam betogen 25.000 mensen voor algemeen kiesrecht.
    • 24 december » Op de rede van Vlissingen vindt een aanvaring plaats tussen een Belgisch en een Nederlands stoomschip, 6 opvarenden verdrinken.
  • De temperatuur op 23 oktober 1939 lag tussen 1,3 °C en 11,7 °C en was gemiddeld 7,6 °C. Er was 0,5 mm neerslag gedurende 0,3 uur. Er was 6,3 uur zonneschijn (62%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 24 juni 1937 tot 25 juli 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn IV met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 25 juli 1939 tot 10 augustus 1939 was er in Nederland het kabinet Colijn V met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
  • Van 10 augustus 1939 tot 3 september 1940 was er in Nederland het kabinet De Geer II met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1939: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,7 miljoen inwoners.
    • 15 maart » Duitse troepen bezetten Praag, waarna het resterende deel van Tsjechië met weinig weerstand wordt geannexeerd door het Derde Rijk en herbenoemd tot het Protectoraat Bohemen en Moravië. Slowakije heeft zich de dag voordien met de hulp van Hitler onafhankelijk verklaard, waarna het een vazalstaat van nazi-Duitsland wordt.
    • 13 juni » Verheffing van de Apostolische Prefectuur Benkoelen in Nederlands-Indië tot Apostolisch vicariaat Palembang.
    • 27 augustus » Het Slowaaks voetbalelftal speelt de eerste interland uit de geschiedenis. In Bratislava wordt Duitsland met 2-0 verslagen.
    • 2 september » Ingebruikname van Stutthof, het eerste concentratiekamp dat door de nazi's buiten Duitsland werd gebouwd.
    • 5 september » Na de Duitse inval in Polen verklaren de VS zich neutraal.
    • 31 oktober » Een Vlaams actiecomité publiceert het manifest 'Vrede door neutraliteit' dat, zoals de titel al zegt, de stelling verdedigt dat alleen een consequente neutraliteitspolitiek België uit de oorlog kan houden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Herk

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Van Herk.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Van Herk.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Van Herk (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I646744.php : benaderd 27 december 2025), "Leonardus Franciscus Petrus van Herk (1910-)".