Stamboom Eijsermans » Maria Antonia Gerardina van der Aa (± 1891-????)

Persoonlijke gegevens Maria Antonia Gerardina van der Aa 


Gezin van Maria Antonia Gerardina van der Aa

Zij is getrouwd met Henricus Alphonsus van Pelt.

Zij zijn getrouwd op 30 juni 1914 te Tilburg.

Huwelijksregister 1914

Bron: burgerlijke standregisterSoort registratie: huwelijksakte(Akte)datum: 30-06-1914
Plaats: Tilburg

Vader van de bruidegom
Rochus Alphonsus van Pelt
Moeder van de bruidegom
Maria Gerdina van Doormaal
Bruidegom
Henricus Alphonsus van Pelt 24 jaar oud, geboren te Berkel-Enschot
Bruid
Maria Antonia Gerardina van der Aa 23 jaar oud, geboren te Tilburg
Vader van de bruid
Antonius van der Aa
Moeder van de bruid
Gerardina Maria Reijnen

Huwelijksregister 1914, archiefnummer 16, Ambtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957, aktenummer 200
Gemeente: Tilburg
Periode: 1914

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Antonia Gerardina van der Aa?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Antonia Gerardina van der Aa

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Antonia Gerardina van der Aa

Maria Antonia Gerardina van der Aa
± 1891-????

1914

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 30 juni 1914 lag tussen 11,1 °C en 24,6 °C en was gemiddeld 18,6 °C. Er was 8,0 uur zonneschijn (48%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het ??. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 29 augustus 1913 tot 9 september 1918 was er in Nederland het kabinet Cort van der Linden met als eerste minister Mr. P.W.A. Cort van der Linden (liberaal).
  • In het jaar 1914: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,2 miljoen inwoners.
    • 12 april » Wielrenner Piet van Nek sr. komt zwaar ten val op de wielerbaan van Leipzig. Twee dagen later overlijdt hij.
    • 15 april » Hermann Hesse publiceert zijn roman Rosshalde.
    • 15 juni » In Durrës (Albanië) sneuvelt de Nederlandse majoor Lodewijk Thomson tijdens een vredesmissie.
    • 30 juli » Mobilisatie Rusland
    • 6 september » Eerste Wereldoorlog: Begin van de eerste slag bij de Marne.
    • 18 oktober » De Slag om de IJzer gaat van start. Franse, maar vooral Belgische, soldaten verdedigen de Noordelijke frontlinie in de Westhoek.

Over de familienaam Van der Aa


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I646522.php : benaderd 26 december 2025), "Maria Antonia Gerardina van der Aa (± 1891-????)".