Stamboom Eijsermans » Wilhelmina Adriana Maria van Beerendonk (1910-)

Persoonlijke gegevens Wilhelmina Adriana Maria van Beerendonk 


Gezin van Wilhelmina Adriana Maria van Beerendonk

Zij is getrouwd met Johannes Henricus Maria Smolders.

Zij zijn getrouwd op 25 juni 1931 te Eindhoven, zij was toen 21 jaar oud.

BruidegomJohannes Henricus Maria Smolders
Leeftijd25
GeboorteplaatsTilburg
Geboortedatum19-08-1905
Vader bruidegomAntonius Smolders
Moeder bruidegomFrancisca Petronella van Dijk
BruidWilhelmina Adriana Maria van Beerendonk
Leeftijd21
GeboorteplaatsTilburg
Geboortedatum09-05-1910
Vader bruidGerardus van Beerendonk
Moeder bruidCatharina Vermeulen
Datum huwelijk25-06-1931
PlaatsEindhoven
BronHuwelijksregister Eindhoven 1931
Toegangsnr.550
Inv.nr.4412
Aktenummer377

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmina Adriana Maria van Beerendonk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmina Adriana Maria van Beerendonk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmina Adriana Maria van Beerendonk

Wilhelmina Adriana Maria van Beerendonk
1910-????

1931

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 9 mei 1910 lag tussen -0,1 °C en 12,4 °C en was gemiddeld 6,1 °C. Er was 2,5 mm neerslag. Er was 4,4 uur zonneschijn (29%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1910: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,9 miljoen inwoners.
    • 24 februari » Oprichting van de Zweedse voetbalclub Malmö FF.
    • 14 maart » Blow-out van oliebron Lakeview-1 in Californië, waarbij bijna een miljard liter aardolie verloren gaat.
    • 6 mei » George V wordt koning van Groot-Brittannië en Ierland na de dood van zijn vader Eduard VII.
    • 15 mei » Oprichting van de Duitse sportclub FC St. Pauli uit Hamburg.
    • 27 mei » Bij een experiment met duikboten zinkt de Franse Pluvoise na een aanvaring met een postboot.
    • 20 november » Francisco I. Madero begint de opstand tegen Porfirio Díaz: begin van de Mexicaanse Revolutie.
  • De temperatuur op 25 juni 1931 lag tussen 8,6 °C en 19,0 °C en was gemiddeld 14,3 °C. Er was 10,9 uur zonneschijn (65%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1931: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,9 miljoen inwoners.
    • 5 maart » Daniel Salamanca Urey wordt president van Bolivia.
    • 23 maart » Benoeming van de Nederlander Leo Kierkels tot apostolisch delegaat in Brits-Indië.
    • 12 mei » Het bevroren lichaam van Alfred Wegener wordt op Groenland teruggevonden.
    • 13 mei » Verkiezing van Paul Doumer tot president van Frankrijk.
    • 8 december » Octrooi op coaxkabel verleend aan Lloyd Espenschied en Herman Affel.
    • 14 december » In Utrecht wordt de Nationaal-Socialistische Beweging opgericht door Anton Mussert en Cees van Geelkerken.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Beerendonk


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I644031.php : benaderd 28 december 2025), "Wilhelmina Adriana Maria van Beerendonk (1910-)".