Stamboom Eijsermans » Petrus Bernardus Smulders (± 1900-)

Persoonlijke gegevens Petrus Bernardus Smulders 


Gezin van Petrus Bernardus Smulders

Hij is getrouwd met Maria Gijsberta Adriaenssen.

Zij zijn getrouwd op 3 juni 1924 te Tilburg.

BruidegomPetrus Bernardus Smulders
Leeftijd24
GeboorteplaatsTilburg
Vader bruidegomPetrus Johannes Smulders
Moeder bruidegomLudovica Hove
BruidMaria Gijsberta Adriaenssen
Leeftijd25
GeboorteplaatsTilburg
Vader bruidAlphonsus Eduardus Adriaenssen
Moeder bruidJohanna Maria Petronella Simons
Datum huwelijk03-06-1924
PlaatsTilburg
BronHuwelijksregister Tilburg 1924
Toegangsnr.550
Inv.nr.3057
Aktenummer217

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Petrus Bernardus Smulders?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Petrus Bernardus Smulders

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Petrus Bernardus Smulders

Ludovica van Hove
± 1875-????

Petrus Bernardus Smulders
± 1900-????

1924

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 3 juni 1924 lag tussen 4,2 °C en 16,3 °C en was gemiddeld 10,8 °C. Er was 0,8 mm neerslag. Er was 12,7 uur zonneschijn (77%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1924: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,2 miljoen inwoners.
    • 24 januari » Sint-Petersburg wordt hernoemd tot Leningrad.
    • 22 februari » Calvin Coolidge houdt als eerste president van de Verenigde Staten een radiotoespraak vanuit het Witte Huis.
    • 24 februari » Johnny Weissmuller doet de 100 meter zwemmen in 57 2/5 seconden en vestigt daarmee een wereldrecord.
    • 9 mei » Oprichting van de Rotterdamse Scheidsrechters Vereniging.
    • 9 oktober » Opening van stadion Soldier Field in de Amerikaanse stad Chicago.
    • 24 november » De H-NACC arriveert in Batavia; de eerste intercontinentale commerciële vlucht is een feit.

Over de familienaam Smulders

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Smulders.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Smulders.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Smulders (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I643954.php : benaderd 30 december 2025), "Petrus Bernardus Smulders (± 1900-)".