Stamboom Eijsermans » Josephus Cornelius Maria Hofland (± 1894-????)

Persoonlijke gegevens Josephus Cornelius Maria Hofland 


Gezin van Josephus Cornelius Maria Hofland

Hij is getrouwd met Cornelia Theodora Marie Enneking.

Zij zijn getrouwd op 27 juni 1921 te Tilburg.

BruidegomJosephus Cornelius Maria Hofland
Leeftijd27
GeboorteplaatsTilburg
Vader bruidegomDyrk Ary Petrus Cornelis Hofland
Moeder bruidegomMaria Anna Alouisa Swagemakers
BruidCornelia Theodora Marie Enneking
Leeftijd28
GeboorteplaatsTilburg
Vader bruidHeinrich Adolph Enneking
Moeder bruidAntoinetta Gerarda Maria Henriette Hofman
Datum huwelijk27-06-1921
PlaatsTilburg
BronHuwelijksregister Tilburg 1921
Toegangsnr.550
Inv.nr.3055
Aktenummer279

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Josephus Cornelius Maria Hofland?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Josephus Cornelius Maria Hofland

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Josephus Cornelius Maria Hofland

Josephus Cornelius Maria Hofland
± 1894-????

1921

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 27 juni 1921 lag tussen 7,0 °C en 16,2 °C en was gemiddeld 13,7 °C. Er was 0,9 uur zonneschijn (5%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1921: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,9 miljoen inwoners.
    • 13 maart » Mongolië verklaart zichzelf onafhankelijk van China.
    • 18 maart » De tweede Vrede van Riga tussen Polen en de Sovjet-Unie. Ondanks de recente Poolse successen annexeert de Sovjet-Unie Oekraïne en Wit-Rusland. De regering van Oekraïne emigreert naar Frankrijk.
    • 1 mei » De gemeente Veldhoven ontstaat uit drie vroegere dorpen.
    • 13 juni » Paus Benedictus XV creëert drie nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse nuntius in Polen Achille Ratti.
    • 1 juli » Oprichting van de Communistische Partij van China in Sjanghai.
    • 3 december » Oprichting van de Egyptische voetbalbond.

Over de familienaam Hofland

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Hofland.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Hofland.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Hofland (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I643616.php : benaderd 28 december 2025), "Josephus Cornelius Maria Hofland (± 1894-????)".