Stamboom Eijsermans » Adrianus Josephus van den Hout (1901-)

Persoonlijke gegevens Adrianus Josephus van den Hout 


Gezin van Adrianus Josephus van den Hout

Hij is getrouwd met Adriana Maria van Beek.

Zij zijn getrouwd op 31 januari 1922 te Goirle, hij was toen 21 jaar oud.

emeente Goirle
Brontype boek
Registernaam Huwelijksregister 1922
Code GLE_H_1922
Periode register 1922
Aktenummer 6
Plaats huwelijk Goirle
Datum huwelijk 30-01-1922
Bruidegom Adrianus Josephus van den Hout
Bruidegom leeftijd 21 jaar
Bruidegom plaats geboorte Tilburg
Vader bruidegom Josephus van den Hout
Moeder bruidegom Elisabeth van Veen
Bruid Adriana Maria van de Beek
Bruid leeftijd 21 jaar
Bruid plaats geboorte Goirle
Vader bruid Johannes Cornelis van Beek
Moeder bruid Adriana Maria van Dun

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Adrianus Josephus van den Hout?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Adrianus Josephus van den Hout

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Adrianus Josephus van den Hout

Adrianus Josephus van den Hout
1901-????

1922

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 31 januari 1922 lag tussen 0,6 °C en 5,0 °C en was gemiddeld 2,7 °C. De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 9 september 1918 tot 18 september 1922 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck I met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1922: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,0 miljoen inwoners.
    • 18 maart » In India wordt Mahatma Gandhi veroordeeld tot zes jaar gevangenisstraf voor burgerlijke ongehoorzaamheid. Hij zal hiervan 2 jaar uitzitten.
    • 14 april » De Nederlandse Bachvereniging voert voor de eerste keer de Matthäus-Passion uit in de Grote Kerk van Naarden.
    • 7 mei » België verslaat het Nederlands voetbalelftal met 2-1.
    • 8 juni » Huwelijk van koning Alexander I van Joegoslavië en prinses Marie van Hohenzollern-Sigmaringen in Belgrado.
    • 29 juni » Bisschopswijding van Johannes Olav Smit, Nederlands apostolisch vicaris van Noorwegen, in de Sint Lebuïnuskerk in Deventer.
    • 30 december » Lenin sticht de Unie van Socialistische Sovjet-Republieken.

Over de familienaam Van den Hout


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I64349.php : benaderd 27 december 2025), "Adrianus Josephus van den Hout (1901-)".