Stamboom Eijsermans » Christian van Bladel (± 1905-)

Persoonlijke gegevens Christian van Bladel 


Gezin van Christian van Bladel

Hij is getrouwd met Adriana Maria Peijnenburg.

Zij zijn getrouwd op 29 november 1928 te Eindhoven.

BruidegomChristian van Bladel
Leeftijd23
GeboorteplaatsRuhrort (DEU)
Vader bruidegomCornelis Franziskus van Bladel
Moeder bruidegomMaria Wittig
BruidAdriana Maria Peijnenburg
Leeftijd20
GeboorteplaatsTilburg
Vader bruidWilhelmus Joannes Peijnenburg
Moeder bruidJoanna Maria van Beurden
Datum huwelijk29-11-1928
PlaatsEindhoven
BronHuwelijksregister Eindhoven 1928
Toegangsnr.550
Inv.nr.895
Aktenummer541

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Christian van Bladel?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Christian van Bladel

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Christian van Bladel

Maria Wittig
± 1880-????

Christian van Bladel
± 1905-????

1928

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 29 november 1928 lag tussen 2,3 °C en 7,8 °C en was gemiddeld 4,8 °C. Er was 0,1 mm neerslag. Er was 0,1 uur zonneschijn (1%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 8 maart 1926 tot 10 augustus 1929 was er in Nederland het kabinet De Geer I met als eerste minister Jonkheer mr. D.J. de Geer (CHU).
  • In het jaar 1928: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,6 miljoen inwoners.
    • 28 februari » Totstandkoming eerste radiotelefonische verbinding tussen Nederland en Nederlands-Indië via Radio Kootwijk
    • 14 maart » Florentino Feliciano, Filipijns rechtsgeleerde en rechter († 2015)
    • 14 maart » Frank Borman, Amerikaans astronaut
    • 1 september » De president van Albanië kroont zichzelf tot koning onder de naam Zog.
    • 19 september » Steamboat Willie van Walt Disney, de eerste tekenfilm met geluid, wordt vertoond met daarin voor het eerst Mickey Mouse.
    • 1 december » In Utrecht wordt het spoorwegmuseum geopend

Over de familienaam Van Bladel


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I643403.php : benaderd 26 december 2025), "Christian van Bladel (± 1905-)".