Stamboom Eijsermans » Wilhelmus Josephus van den Abbeelen (1904-1975)

Persoonlijke gegevens Wilhelmus Josephus van den Abbeelen 


Gezin van Wilhelmus Josephus van den Abbeelen

Hij is getrouwd met Wilhelmina van der Loo.

Zij zijn getrouwd op 2 mei 1932 te Hilvarenbeek, hij was toen 28 jaar oud.

Huwelijksregister 1932
Bron: burgerlijke standregisterSoort registratie: huwelijksakteAktedatum: 02-05-1932
Plaats: Hilvarenbeek
Vader van de bruidegom
Christiaan van den Abbeelen
Moeder van de bruidegom
Johanna de Beer
Diversen: overleden

Bruidegom
Wilhelmus Josephus van den Abbeelen 28 oud, geboren te Alphen en Riel
Bruid
Wilhelmina van de Loo 26 oud, geboren te Hilvarenbeek
Vader van de bruid
Johannes Petrus van de Loo
Moeder van de bruid
Adriana Vugts
Bronvermelding
Huwelijksregister 1932, archiefnummer 908, inventarisnummer 38, aktenummer 9
Gemeente: Hilvarenbeek
Periode: 1932

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Wilhelmus Josephus van den Abbeelen?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Wilhelmus Josephus van den Abbeelen

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Wilhelmus Josephus van den Abbeelen

Johanna van Gils
± 1838-1897

Wilhelmus Josephus van den Abbeelen
1904-1975

1932

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 10 maart 1904 lag tussen 1,5 °C en 6,5 °C en was gemiddeld 3,2 °C. De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1904: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,4 miljoen inwoners.
    • 3 maart » Keizer Wilhelm II van Duitsland wordt de eerste persoon die een politieke opname maakt met behulp van Thomas Edisons cilinder.
    • 12 april » De Franse gebroeders Dufaux beproeven met succes het prototype van de helikopter.
    • 1 mei » België en Frankrijk spelen beide de eerste voetbalinterland uit hun geschiedenis en spelen in Brussel met 3-3 gelijk.
    • 10 augustus » Priesterwijding van Angelo Roncalli in Rome.
    • 5 november » De Engelse atleet Alfred Shrubb vestigt het werelduurrecord atletiek in Glasgow: in één uur tijd loopt hij 18742 m.
    • 6 november » In de haven van Moerdijk zinkt een houten aak nadat het schip lek is gestoten, 5 opvarenden verdrinken.
  • De temperatuur op 2 mei 1932 lag tussen 9,2 °C en 13,4 °C en was gemiddeld 11,3 °C. Er was 3,0 mm neerslag gedurende 2,7 uur. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1932: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 8,1 miljoen inwoners.
    • 19 maart » Opening van de Sydney Harbour Bridge.
    • 10 mei » Het Wilhelmus wordt het Nederlandse volkslied.
    • 21 mei » Amelia Earhart voltooit als eerste vrouw een non-stop solovlucht over de Atlantische Oceaan.
    • 28 mei » De Afsluitdijk wordt om twee minuten over één 's middags gesloten; de Zuiderzee is nu het IJsselmeer.
    • 22 juni » Catalina Tomàs wordt heilig verklaard door Paus Pius XI.
    • 2 augustus » Het positron, het antideeltje van het elektron, wordt ontdekt door Carl Anderson.
  • De temperatuur op 8 maart 1975 lag tussen 3,1 °C en 9,4 °C en was gemiddeld 6,8 °C. Er was 0,4 mm neerslag gedurende 0,6 uur. Er was 0,8 uur zonneschijn (7%). Het was half tot zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuiden. Bron: KNMI
  • Koningin Juliana (Huis van Oranje-Nassau) was van 4 september 1948 tot 30 april 1980 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van vrijdag 11 mei 1973 tot maandag 19 december 1977 was er in Nederland het kabinet Den Uyl met als eerste minister Drs. J.M. den Uyl (PvdA).
  • In het jaar 1975: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 13,6 miljoen inwoners.
    • 11 februari » Margaret Thatcher wordt gekozen tot de eerste vrouwelijke leider van de Britse Conservative Party.
    • 4 maart » De Stichting Nipkow wordt opgericht (zie: Zilveren Nipkowschijf).
    • 24 maart » Het al maanden smeulende verzet tegen de metrobouw in de Amsterdamse Nieuwmarktbuurt komt tot een grimmige uitbarsting.
    • 30 oktober » Prins Juan Carlos wordt koning van Spanje nadat dictator Francisco Franco toegeeft dat hij te ziek is om te kunnen regeren.
    • 7 november » Bij een explosie bij DSM in Geleen komen 14 medewerkers om het leven en raken 109 medewerkers zwaargewond. De bedrijfsbrandweer heeft tot 14 november nodig om de hevige branden op het terrein te blussen.
    • 30 november » De West-Afrikaanse staat Dahomey heet voortaan Volksrepubliek Benin, naar de naam van een Afrikaans koninkrijk aan de Golf van Guinea dat in de zeventiende eeuw zijn grootste bloei kende.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van den Abbeelen


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I642230.php : benaderd 25 oktober 2026), "Wilhelmus Josephus van den Abbeelen (1904-1975)".