Stamboom Eijsermans » Maria Elisabeth van Tilborg (1901-)

Persoonlijke gegevens Maria Elisabeth van Tilborg 

  • Zij is geboren op 1 juni 1901 in Tilburg.
    Geboorteregister 1901
    Bron: burgerlijke standregisterSoort registratie: geboorteakteAktedatum: 01-06-1901Plaats: Tilburg
    Dochter
    Maria Elisabeth van Tilborg geboren 01-06-1901 te Tilburg
    Vader
    Petrus van Tilborg
    Moeder
    Cornelia Josepha van Vechel
    Paginaweergave
    Bronvermelding
    Geboorteregister 1901, archiefnummer 16, aktenummer 712
    Gemeente: Tilburg
    Periode: 1901
  • Een kind van Petrus van Tilborg en Cornelia Josepha van Vechel
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 27 augustus 2018.

Gezin van Maria Elisabeth van Tilborg

Zij is getrouwd met Aloijsius Henricus Maria van den Berg.

Zij zijn getrouwd op 26 augustus 1931 te Tilburg, zij was toen 30 jaar oud.

Huwelijksregister 1931
Bron: burgerlijke standregisterSoort registratie: huwelijksakteAktedatum: 26-08-1931
Plaats: Tilburg
Vader van de bruidegom
Wilhelmus Cornelis van den Berg
Moeder van de bruidegom
Johanna Cornelia van den Hoek
Bruidegom
Aloijsius Henricus Maria van den Berg 33 jaren oud, geboren te Tilburg
Bruid
Maria Elisabeth van Tilborg 30 jaren oud, geboren te Tilburg
Vader van de bruid
Petrus van Tilborg
Moeder van de bruid
Cornelia Josepha van Vechel
Paginaweergave
Bronvermelding
Huwelijksregister 1931, archiefnummer 16, aktenummer 391
Gemeente: Tilburg
Periode: 1931

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Maria Elisabeth van Tilborg?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Maria Elisabeth van Tilborg

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Maria Elisabeth van Tilborg

Maria Elisabeth van Tilborg
1901-????

1931

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 1 juni 1901 lag tussen 13,4 °C en 24,7 °C en was gemiddeld 18,1 °C. Er was 7,0 uur zonneschijn (43%). Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 27 juli 1897 tot 1 augustus 1901 was er in Nederland het kabinet Pierson met als eerste minister Mr. N.G. Pierson (unie-liberaal).
  • Van 1 augustus 1901 tot 16 augustus 1905 was er in Nederland het kabinet Kuijper met als eerste minister Dr. A. Kuijper (AR).
  • In het jaar 1901: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,2 miljoen inwoners.
    • 1 januari » Nigeria wordt een protectoraat van het Verenigd Koninkrijk.
    • 17 februari » Oprichting van de Noorse voetbalclub Ranheim Fotball.
    • 25 februari » Oprichting van de United States Steel Corporation.
    • 6 september » De Amerikaanse anarchist Leon Czolgosz vermoordt de Amerikaanse president William McKinley tijdens de Pan-American Exposition in Buffalo, New York.
    • 10 december » De eerste Nobelprijs wordt uitgereikt.
    • 20 december » In Stockholm wordt de eerste Nobelprijs uitgereikt.
  • De temperatuur op 26 augustus 1931 lag tussen 8,6 °C en 17,8 °C en was gemiddeld 13,1 °C. Er was 1,7 uur zonneschijn (12%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noord-noord-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1931: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,9 miljoen inwoners.
    • 1 maart » Japan installeert ex-keizer Puyi van China als staatshoofd van de marionettenstaat Mantsjoekwo.
    • 14 maart » Norberto Conde, Argentijns voetballer († 2014)
    • 31 maart » Een forse aardbeving verwoest bijna de helft van Managua in Nicaragua, tweeduizend mensen komen om.
    • 12 mei » Het bevroren lichaam van Alfred Wegener wordt op Groenland teruggevonden.
    • 11 juli » Opening van het Prater Stadion in de Oostenrijkse hoofdstad Wenen.
    • 8 december » Octrooi op coaxkabel verleend aan Lloyd Espenschied en Herman Affel.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia


Over de familienaam Van Tilborg


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I642045.php : benaderd 12 februari 2026), "Maria Elisabeth van Tilborg (1901-)".