Stamboom Eijsermans » Joannes Antonius Maria van Hazendonk (± 1900-)

Persoonlijke gegevens Joannes Antonius Maria van Hazendonk 


Gezin van Joannes Antonius Maria van Hazendonk

Hij is getrouwd met Maria Anna Josephina Geurts.

Zij zijn getrouwd op 15 januari 1924 te Tilburg.

BruidegomJoannes Antonius Maria van Hazendonk
Leeftijd24
GeboorteplaatsTilburg
Vader bruidegomHenricus van Hazendonk
Moeder bruidegomHendrika van de Voort
BruidMaria Anna Josephina Geurts
Leeftijd25
GeboorteplaatsTilburg
Vader bruidAdrianus Michaël Geurts
Moeder bruidAdriana Maria van Pelt
Datum huwelijk15-01-1924
PlaatsTilburg
BronHuwelijksregister Tilburg 1924
Toegangsnr.550
Inv.nr.3057
Aktenummer23

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Joannes Antonius Maria van Hazendonk?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Joannes Antonius Maria van Hazendonk

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Joannes Antonius Maria van Hazendonk

Joannes Antonius Maria van Hazendonk
± 1900-????

1924

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 15 januari 1924 lag tussen -2,1 °C en 4,8 °C en was gemiddeld 0,7 °C. Er was 6,1 uur zonneschijn (74%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-oosten. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 19 september 1922 tot 4 augustus 1925 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck II met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
  • In het jaar 1924: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 7,2 miljoen inwoners.
    • 24 januari » Sint-Petersburg wordt hernoemd tot Leningrad.
    • 8 februari » In Carson City in de Amerikaanse staat Nevada wordt voor het eerst een doodvonnis voltrokken met behulp van een gaskamer.
    • 17 februari » Johnny Weissmuller verbetert in Miami zijn eigen wereldrecord op de 100 meter vrije slag tot 57,4. Het oude record (58,6) stond sinds 9 juli 1922 op naam van de Amerikaanse zwemmer en latere filmster (Tarzan).
    • 6 april » De fascisten behalen bij parlementsverkiezingen in Italië de absolute meerderheid
    • 25 juni » Albert Calmette en Camille Guérin introduceren het vaccin tegen tuberculose.
    • 12 oktober » Oprichting van de Colombiaanse voetbalbond, de Federación Colombiana de Fútbol.

Over de familienaam Van Hazendonk


De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I641531.php : benaderd 11 oktober 2026), "Joannes Antonius Maria van Hazendonk (± 1900-)".