De temperatuur op 29 oktober 1912 lag tussen 9,0 °C en 14,6 °C en was gemiddeld 12,2 °C. Er was 1,8 mm neerslag. Er was 0,9 uur zonneschijn (9%). De gemiddelde windsnelheid was 5 Bft (vrij krachtige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
6 januari » New Mexico ratificeert de Grondwet van de Verenigde Staten van Amerika en treedt toe tot de Unie als 47ste staat.
14 maart » Arthur de Bruyne, Belgisch historicus († 1992)
14 maart » Charles van Acker, Belgisch-Amerikaans autocoureur († 1998)
5 mei » De Pravda verschijnt voor het eerst als bolsjewistisch partijblad.
12 juni » Oprichting van de Hondurese voetbal- en honkbalclub Club Deportivo Olimpia in de hoofdstad Tegucigalpa.
8 oktober » De Eerste Balkanoorlog breekt uit.
Trouwdag 27 april 1935
De temperatuur op 27 april 1935 lag tussen 7,1 °C en 12,8 °C en was gemiddeld 9,4 °C. Er was 7,2 uur zonneschijn (49%). De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het noorden. Bron: KNMI
5 januari » De Nederlandse ijshockeyploeg speelt in Amsterdam zijn allereerste interland uit de geschiedenis. Tegenstander is België, dat met 0-4 wint.
2 februari » PKC, momenteel de grootste korfbalclub ter wereld, wordt opgericht.
20 februari » De Noorse onderzoekster Caroline Mikkelsen betreedt als eerste vrouw het zuidpoolgebied.
24 oktober » Italië trekt Ethiopië binnen.
12 november » De eerste lobotomie wordt uitgevoerd, in Lissabon.
25 november » Het Internationaal Instituut voor Sociale Geschiedenis wordt opgericht.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I64145.php : benaderd 10 februari 2026), "Gerardus Cornelis Petrus Hoskens (1912-)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.