Stamboom Eijsermans » Johannes Josephus Horvers (1883-????)

Persoonlijke gegevens Johannes Josephus Horvers 

  • Hij is geboren op 13 maart 1883 in Tilburg.
    Geboorteakte Johannes Josephus Horvers Tilburg

    GemeenteTilburg
    Brontypeboek
    RegisternaamGeboorteregister 1883
    CodeTLB_G_1883
    Periode register1883
    Aktenummer255

    KindJohannes Josephus Horvers
    GeboorteplaatsTilburg
    Geboortedatum13-03-1883
    Geslachtm

    VaderAdriaan Horvers

    MoederMaria Anna Maas
  • Een kind van Adriaan Horvers en Maria Anna Maas
  • Deze gegevens zijn voor het laatst bijgewerkt op 4 februari 2013.

Gezin van Johannes Josephus Horvers

Hij is getrouwd met Getruda Wolfs.

Zij zijn getrouwd op 13 mei 1908 te Tilburg, hij was toen 25 jaar oud.

Huwelijksakte Johannes Josephus Horvers 13-05-1908 Tilburg

GemeenteTilburg
Brontypeboek
Archiefnummer16
ArchiefnaamAmbtenaar van de burgerlijke stand te Tilburg 1811-1957
Bronnaamhuwelijksregisters
RegisternaamHuwelijksregister 1908
CodeTB_H_1908
Periode register1908
Aktenummer79
PlaatsTilburg
Datum13-05-1908

BruidegomJohannes Josephus Horvers
GeboorteplaatsTilburg
Leeftijd25 jaar

BruidGertruda Wolfs
GeboorteplaatsTilburg
Leeftijd30 jaar

Vader bruidegomAdriaan Horvers

Moeder bruidegomMaria Anna Maas

Vader bruidJacobus Wolfs

Moeder bruidJohanna Maria van den Oetelaar

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Josephus Horvers?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Josephus Horvers

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Josephus Horvers

Peter Maas
1813-1897

Johannes Josephus Horvers
1883-????

1908

Getruda Wolfs
1877-1950


Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 13 maart 1883 lag rond de 0,5 °C. Er was 2 mm neerslag. De winddruk was 1 kgf/m2 en kwam overheersend uit het noord-westen. De luchtdruk bedroeg 76 cm kwik. De relatieve luchtvochtigheid was 76%. Bron: KNMI
  • Koning Willem III (Huis van Oranje-Nassau) was van 1849 tot 1890 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 20 augustus 1879 tot 23 april 1883 was er in Nederland het kabinet Van Lijnden van Sandenburg met als eerste minister Mr. C.Th. baron Van Lijnden van Sandenburg (conservatief-AR).
  • Van 23 april 1884 tot 21 april 1888 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. J. Heemskerk Azn. (conservatief).
  • In het jaar 1883: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 4,5 miljoen inwoners.
    • 8 februari » Lewis Waterman vindt de vulpen uit.
    • 6 maart » Tijdens een storm bij het waddeneiland Borkum komen 121 vissers uit Paesens-Moddergat en Zoutkamp om het leven.
    • 24 mei » Opening van de Brooklyn Bridge in New York in de Verenigde Staten.
    • 1 juli » Oprichting van de ANWB.
    • 11 juli » Het waterschap Het Woud werd opgericht bij besluit van Provinciale Staten van Noord-Brabant.
    • 6 december » Het Londense warenhuis Harrods brandt af.
  • De temperatuur op 13 mei 1908 lag tussen 5,7 °C en 14,7 °C en was gemiddeld 10,8 °C. Er was 0,4 mm neerslag. Er was 6,8 uur zonneschijn (44%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 17 augustus 1905 tot 11 februari 1908 was er in Nederland het kabinet De Meester met als eerste minister Mr. Th. de Meester (unie-liberaal).
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1908: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 5,7 miljoen inwoners.
    • 27 mei » Royal Sporting club Anderlecht wordt gesticht door Charles Roos
    • 30 juni » In Toengoeska (nu Kraj Krasnojarsk) in Siberië vindt een ongekend krachtige explosie plaats, waarvan de oorzaak nooit is opgehelderd.
    • 19 juli » Oprichting in Manchester van de wereldzwembond Fédération Internationale de Natation Amateur (FINA).
    • 25 juli » Oprichting van de Duitse roei-, tennis- en hockeyclub Rüsselsheimer RK uit Rüsselsheim am Main.
    • 17 september » Een Wright Flyer stort neer in Virginia, waarbij de passagier omkomt en piloot Orville Wright gewond raakt. Dit is het eerste vliegtuigongeluk in de moderne luchtvaart.
    • 28 december » In Messina (Italië) vallen als gevolg van een aardbeving en een tsunami meer dan 100.000 doden.


Dezelfde geboorte/sterftedag

Bron: Wikipedia

  • 1875 » Lizzy Ansingh, Nederlands kunstschilderes († 1959)
  • 1881 » Cornelis van Arendonk, Nederlands oriëntalist († 1946)
  • 1883 » Enrico Toselli, Italiaans componist en pianist († 1926)
  • 1887 » Abdul Badawi, Egyptisch politicus en rechter († 1965)
  • 1888 » Paul Morand, Frans schrijver, dichter en diplomaat († 1976)
  • 1889 » J.D. Poll, Nederlands verzetsman en lid van Dienst WIM († 1945)

Over de familienaam Horvers

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Horvers.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Horvers.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Horvers (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I64021.php : benaderd 26 december 2025), "Johannes Josephus Horvers (1883-????)".