Stamboom Eijsermans » Johannes Franciscus Cornelis Maria Marks (± 1890-????)

Persoonlijke gegevens Johannes Franciscus Cornelis Maria Marks 


Gezin van Johannes Franciscus Cornelis Maria Marks

Hij is getrouwd met Gerdina Jacoba Maria Brokken.

Zij zijn getrouwd op 2 mei 1911 te Besoijen.

BruidegomJohannes Franciscus Cornelis Maria Marks
GeboorteplaatsWaalwijk
Vader bruidegomJacobus Cornelis Marks
Moeder bruidegomElisabeth Jacoba van de Pas
BruidGerdina Jacoba Maria Brokken
GeboorteplaatsBesoijen
Vader bruidWilhelmus Adrianus Aloisius Brokken
Moeder bruidHermina Arnolda Arts
Datum huwelijk02-05-1911
PlaatsBesoijen
BronHuwelijksregister Besoijen 1911
Toegangsnr.550
Inv.nr.310
Aktenummer1

Heeft u aanvullingen, correcties of vragen met betrekking tot Johannes Franciscus Cornelis Maria Marks?
De auteur van deze publicatie hoort het graag van u!


Tijdbalk Johannes Franciscus Cornelis Maria Marks

  Deze functionaliteit is alleen beschikbaar voor browsers met Javascript ondersteuning.
Klik op de namen voor meer informatie. Gebruikte symbolen: grootouders grootouders   ouders ouders   broers-zussen broers/zussen   kinderen kinderen

Voorouders (en nakomelingen) van Johannes Franciscus Cornelis Maria Marks

Johannes Franciscus Cornelis Maria Marks
± 1890-????

1911

Via Snelzoeken kunt u zoeken op naam, voornaam gevolgd door een achternaam. U typt enkele letters in (minimaal 3) en direct verschijnt er een lijst met persoonsnamen binnen deze publicatie. Hoe meer letters u intypt hoe specifieker de resultaten. Klik op een persoonsnaam om naar de pagina van die persoon te gaan.

  • Of u kleine letters of hoofdletters intypt maak niet uit.
  • Wanneer u niet zeker bent over de voornaam of exacte schrijfwijze dan kunt u een sterretje (*) gebruiken. Voorbeeld: "*ornelis de b*r" vindt zowel "cornelis de boer" als "kornelis de buur".
  • Het is niet mogelijk om tekens anders dan het alfabet in te voeren (dus ook geen diacritische tekens als ö en é).

De getoonde gegevens hebben geen bronnen.

Aanknopingspunten in andere publicaties

Deze persoon komt ook voor in de publicatie:

Historische gebeurtenissen

  • De temperatuur op 2 mei 1911 lag tussen 5,1 °C en 16,2 °C en was gemiddeld 11,0 °C. Er was 1,9 uur zonneschijn (13%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het zuid-zuid-westen. Bron: KNMI
  • Koningin Wilhelmina (Huis van Oranje-Nassau) was van 1890 tot 1948 vorst van Nederland (ook wel Koninkrijk der Nederlanden genoemd)
  • Van 12 februari 1908 tot 29 augustus 1913 was er in Nederland het kabinet Heemskerk met als eerste minister Mr. Th. Heemskerk (AR).
  • In het jaar 1911: Bron: Wikipedia
    • Nederland had zo'n 6,0 miljoen inwoners.
    • 15 juni » De Tabulating Machine Corporation, de Computing Scale Corporation en de International Time Recording Company gaan verder als Tabulating Computing Recording Corporation (tegenwoordig IBM).
    • 16 juni » Oprichting van het technologiebedrijf IBM.
    • 17 juni » De Universiteit van IJsland wordt gesticht.
    • 30 juni » Oprichting van de Apostolische Prefectuur Sumatra in Nederlands-Indië.
    • 23 oktober » Italiaans-Turkse Oorlog: Kapitein-Vlieger Carlos Piazza steeg op 23 oktober 1911 om 06:19 uur met zijn Blériot XI op voor een verkenningsvlucht, om zo de Turks-Arabische opmars te lokaliseren. Hierdoor legde Kapitein-Vlieger Carlos Piazza de eerste oorlogsvlucht af in de geschiedenis en was de Blériot XI het eerste militaire vliegtuig dat ingezet werd tijdens een oorlog. Gevolgd door Kapitein-Vlieger Ricardo Moizo in een Nieuport.
    • 29 oktober » Luxemburg speelt de eerste voetbalinterland uit zijn geschiedenis en verliest met 4-1 van Frankrijk.

Over de familienaam Marks

  • Bekijk de informatie die Genealogie Online heeft over de familienaam Marks.
  • Bekijk de informatie die Open Archieven heeft over Marks.
  • Bekijk in het Wie (onder)zoekt wie? register wie de familienaam Marks (onder)zoekt.

De publicatie Stamboom Eijsermans is opgesteld door .neem contact op
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen:
J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I640200.php : benaderd 18 februari 2026), "Johannes Franciscus Cornelis Maria Marks (± 1890-????)".