De temperatuur op 30 maart 1933 lag tussen 2,7 °C en 11,9 °C en was gemiddeld 6,7 °C. Er was 0,5 uur zonneschijn (4%). De gemiddelde windsnelheid was 3 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
Van 10 augustus 1929 tot 26 mei 1933 was er in Nederland het kabinet Ruys de Beerenbrouck III met als eerste minister Jonkheer mr. Ch.J.M. Ruys de Beerenbrouck (RKSP).
Van 26 mei 1933 tot 31 juli 1935 was er in Nederland het kabinet Colijn II met als eerste minister Dr. H. Colijn (ARP).
10 februari » Een voltreffer van een Dornier vliegboot maakt in Straat Soenda een eind aan een vijfdaagse muiterij op de Nederlandse kruiser De Zeven Provinciën.
15 februari » President Franklin Roosevelt ontsnapt ternauwernood aan een moordaanslag.
2 maart » King Kong gaat in New York in première
22 maart » President Roosevelt gelast een eind te maken aan de (mislukte) drooglegging in de Verenigde Staten.
22 juli » Wiley Post wordt de eerste persoon die alleen om de wereld vliegt. Hij legt 25 094km af in 7 dagen, 18 uur en 45 minuten.
1 september » Oprichting Eindhovense hockeyclub Oranje Zwart.
Trouwdag 6 mei 1958
De temperatuur op 6 mei 1958 lag tussen 9,0 °C en 15,7 °C en was gemiddeld 12,7 °C. Er was 1,7 mm neerslag gedurende 2,5 uur. Er was 1,2 uur zonneschijn (8%). Het was zwaar bewolkt. De gemiddelde windsnelheid was 4 Bft (matige wind) en kwam overheersend uit het west-zuid-westen. Bron: KNMI
6 februari » Acht spelers van Manchester United verliezen het leven bij de vliegramp van München.
18 februari » Zwemster Dawn Fraser uit Australië brengt in Melbourne het wereldrecord op de 100 meter vrije slag op 1.01,5.
24 mei » Martin Schröder richt een Nederlandse luchtvaartmaatschappij op. Eerst Martin's Air Charter geheten wordt deze later omgedoopt tot Martinair.
28 september » Bisschopswijding van Karol Wojtyła, hulpbisschop van Krakau, door aartsbisschop Eugeniusz Baziak van Lviv in Oekraïne, apostolisch administrator van Krakau.
11 december » Nederlandse kabinetscrisis 1958: einde rooms-rode coalitie; einde kabinetten Drees.
15 december » Paus Johannes XXIII creëert 23 nieuwe kardinalen, onder wie de Italiaanse aartsbisschop van Milaan Giovanni Battista Montini, de latere paus Paulus VI.
Dag van overlijden 21 juli 2013
De temperatuur op 21 juli 2013 lag tussen 15,2 °C en 30,4 °C en was gemiddeld 22,8 °C. Er was 14,2 uur zonneschijn (88%). De gemiddelde windsnelheid was 2 Bft (zwakke wind) en kwam overheersend uit het oost-zuid-oosten. Bron: KNMI
28 januari » Franse en Malinese troepen heroveren de historische stad Timboektoe op de islamitische beweging Ansar Dine.
28 januari » In de zaak van de kunstroof uit de Kunsthal Rotterdam wordt in Roemenië een vierde aanhouding verricht.
30 januari » De Europese Commissie maant Roemenië om meer vaart te maken bij de hervormingen van het juridisch systeem en de rechtsstaat.
15 februari » In het Oeralgebied in de buurt van de plaats Tsjeljabinsk komt een meteoroïde de dampkring binnen. Vele honderden mensen raken gewond.
17 februari » De Nederlandse schaatser Sven Kramer wordt voor de zesde maal wereldkampioen schaatsen allround. Hij verbetert hiermee het record van Oscar Mathisen en Clas Thunberg. Landgenote Ireen Wüst haalt haar vierde wereldtitel.
19 maart » Inauguratie van paus Franciscus. Hij krijgt het pallium omgelegd en de vissersring aangereikt.
Wilt u bij het overnemen van gegevens uit deze stamboom alstublieft een verwijzing naar de herkomst opnemen: J Eijsermans, "Stamboom Eijsermans", database, Genealogie Online (https://www.genealogieonline.nl/stamboom-eijsermans/I638849.php : benaderd 12 oktober 2026), "Maria Catharina Adriana Theresia "Ria" Zoontjens (1933-2013)".
Kopieerwaarschuwing
Genealogische publicaties zijn auteursrechtelijk beschermd. Alhoewel gegevens veelal uit openbare archieven afkomstig zijn, levert het opzoeken, interpreteren, verzamelen, selecteren en ordenen van die gegevens een uniek werk op. Auteursrechtelijk beschermd werk mag niet zondermeer gekopieerd of herpubliceerd worden.
Houdt u aan de volgende regels
Vraag toestemming voor het overnemen van gegevens of licht de auteur op z'n minst in, de kans is groot dat de auteur toestemming geeft, vaak leidt het contact ook weer tot meer uitwisseling van gegevens.
Gebruik de gegevens pas nadat u deze heeft gecontroleerd, het liefst bij de bron (het archief).
Vermeld van wie u de gegevens heeft overgenomen, idealiter ook zijn/haar originele bron.